Żużel - Best Speedway Tv

Znamy pierwszych uczestników Kryterium Asów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kryterium Asów

Znamy pierwszych uczestników Kryterium Asów

Znamy pierwszych uczestników Kryterium Asów

26 marca odbędzie się turniej inaugurujący sezon w Bydgoszczy, czyli Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Polonia na swoich social mediach poinformowała o pierwszych dwóch nazwiskach na liście startowej.

Wiemy kto poprowadzi magazyn PGE Ekstraligi

Listę startową turnieju otwierają polscy medaliści mistrzostw świata Bartosz Zmarzlik oraz Patryk Dudek. Oby dwaj wystąpili w ubiegłorocznej edycji gdzie zajęli kolejno pierwsze oraz drugie miejsce. Bartosz Zmarzlik stanie przed szansą wygrania tych zawodów po raz 3 rzędu. Razem z Dudkiem dzień wcześniej wystąpią na turnieju Piotra Protasiewicza.

Wzorem latem poprzednich organizatorzy chcą ściągnąć do Bydgoszczy największe gwiazdy światowego żużla, więc można stwierdzić że to nie będą jedyne duże nazwiska na liście. Zawody odbędą się 26 marca oczywiście w Bydgoszczy, wiemy już, że transmisje z zawodów przeprowadzi Canal +, a jak sam poinformował klub niedługo ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie.

NAJNOWSZY MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM PREZESA, MICHAŁA ŚWIĄCIKA-kliknij TUTAJ

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×