Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Deszcz znowu górą nad czarnym sportem. Mecz SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, odwołany!

Deszcz

Autor: Dawid Procajło

Deszcz znowu górą nad czarnym sportem. Mecz SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, odwołany!

Nie tak miało wyglądać święto żużla w stolicy Wielkopolski w to niedzielne popołudnie. Z powodu nieustających opadów deszczu drugie rewanżowe spotkanie półfinałowe 2 ligi żużlowej zostało przez sędziego Andrzeja Kraskiewicza odwołane.

galeria 1 12
Deszcz znowu górą nad czarnym sportem. Mecz SpecHouse PSŻ Poznań - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, odwołany! 3

Deszcz jaki był zapowiadany od pierwszych weekendowych prognoz, niestety się ziścił. Już w przededniu organizatorzy zawodów rewanżowego meczu półfinałowego wraz z komisarzem toru przygotowali tor pod mecz zagrożony.Niestety mimo tych działań oraz prac torowych organizatorów zawodów z ramienia klubu SpecHouse PSŻ Poznań od dzisiejszych godzin porannych, nie uda się rozegrać w dniu dzisiejszych zapowiadanych zawodów. Deszcz, który nieustannie pada spowodował brak realnej możliwości osuszenia toru i zdjęcia z niego zalegającej wody.

galeria 2 10
Deszcz znowu górą nad czarnym sportem. Mecz SpecHouse PSŻ Poznań - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, odwołany! 4

Nowym terminem rewanżowych zawodów półfinałowych pomiędzy SpecHouse PSŻ Poznań a Metaliką Recycling Kolejarz Rawicz wedle oficjalnego komunikatu GKSŻ mogą być cztery daty 27/28.08 albo 03/04.09. Dokładniejszych informacji dotyczących nowej daty i godziny spotkania należy spodziewać się w najbliższych dniach w komunikacie ze strony GKSŻ. Miejmy nadzieję, że tym razem to nie deszcz będzie bohaterem dnia meczowego i nie pokrzyżuje on planów organizatorom, zawodnikom oraz kibicom.Foto: Sandra Rejzner, facebook PSŻ Poznań

Reklamy


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×