Jest decyzja w sprawie Pedersena! Duńczyk pojedzie z Włókniarzem

Jest decyzja w sprawie Pedersena! Duńczyk pojedzie z Włókniarzem

Od jakiegoś czasu ciągną się problemy Nickiego Pedersena, który podczas półfinału Pucharu Ligi Duńskiej miał obrazić sędziego. Duńczyk został zawieszony, po czym odwołał się, co pozwoliło mu wystąpić w meczu z Apatorem Toruń, a tydzień temu ponownie zawieszono mu licencję. Zawodnik jednak się odwołał, co przyniosło oczekiwany skutek, a Nicki ma wystąpić już w najbliższą niedzielę w decydującym starciu z Włókniarzem Częstochowa.

O wszystkim w swoich mediach społecznościowych poinformował GKM Grudziądz, gdzie czytamy, że odwołanie Pedersena zostało rozpatrzone pozytywnie, a Duńczyk pojedzie w niedzielnym meczu. Teraz wystarczy tylko czekać na oficjalny komunikat PZM, który ma potwierdzić zgodę na starty w PGE Ekstralidze.

Jest to dobra wiadomość dla Nickiego, ale przede wszystkim dla Grudziądza, bo dzięki tej decyzji klub wciąż ma realne szanse na utrzymanie się w elicie, co byłoby ciężkie bez lidera. Przypomnijmy, że mecz 14. kolejki pomiędzy GKM-em a Włókniarzem odbędzie się 22 sierpnia o 19:15 w Grudziądzu.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Jakub Żak

O Jakub Żak

Piszący z pasją i zaangażowaniem, fan sportu (zwłaszcza czarnego). Miłośnik mijanek bez hamulców na każdym torze i w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.