Żużel - Best Speedway Tv

Jest decyzja w sprawie Pedersena! Duńczyk pojedzie z Włókniarzem | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jest decyzja w sprawie Pedersena! Duńczyk pojedzie z Włókniarzem

decyzja w

Jest decyzja w sprawie Pedersena! Duńczyk pojedzie z Włókniarzem

Od jakiegoś czasu ciągną się problemy Nickiego Pedersena, który podczas półfinału Pucharu Ligi Duńskiej miał obrazić sędziego. Duńczyk został zawieszony, po czym odwołał się, co pozwoliło mu wystąpić w meczu z Apatorem Toruń, a tydzień temu ponownie zawieszono mu licencję. Zawodnik jednak się odwołał, co przyniosło oczekiwany skutek, a Nicki ma wystąpić już w najbliższą niedzielę w decydującym starciu z Włókniarzem Częstochowa.

O wszystkim w swoich mediach społecznościowych poinformował GKM Grudziądz, gdzie czytamy, że odwołanie Pedersena zostało rozpatrzone pozytywnie, a Duńczyk pojedzie w niedzielnym meczu. Teraz wystarczy tylko czekać na oficjalny komunikat PZM, który ma potwierdzić zgodę na starty w PGE Ekstralidze.

Jest to dobra wiadomość dla Nickiego, ale przede wszystkim dla Grudziądza, bo dzięki tej decyzji klub wciąż ma realne szanse na utrzymanie się w elicie, co byłoby ciężkie bez lidera. Przypomnijmy, że mecz 14. kolejki pomiędzy GKM-em a Włókniarzem odbędzie się 22 sierpnia o 19:15 w Grudziądzu.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×