Żużel - Best Speedway Tv

Nowa decyzja w sprawie Nicki Pedersena! Duńczyk ponownie zawieszony! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Nowa decyzja

Nowa decyzja w sprawie Nicki Pedersena! Duńczyk ponownie zawieszony!

Nowa decyzja w sprawie Nicki Pedersena! Duńczyk ponownie zawieszony!

Rada zarządzająca w Danii Motor Union właśnie rozstrzygnęła sprawę przeciwko Nicki Pedersen, a rezultatem było zawieszenie (wycofanie licencji) do 10 grudnia 2021 r. (4 miesięcy).

Jednocześnie Rada ustanawia jedną z najświętszych zasad w duńskiej historii prawnej – czyli równość przed prawem. W decyzji Rada Zarządzająca pisze, że Nicki – ′′ze swoim doświadczeniem i doskonałymi wynikami sportowymi z biegiem czasu musi być uważany za wzór kultury sportu…”.

Tym samym zarząd najwyraźniej uważa, że szczególne zasady obowiązują Nicki Pedersen, a nie wielu innych żużlowców ligi duńskiej, którzy nie mają tego samego doświadczenia i wyników w swoim bagażu. Nicki Pedersen ma teraz możliwość odwołania się od sprawy do Najwyższej Instancji Odwoławczej DIF, gdzie sprawa będzie traktowana przez osoby posiadające doświadczenie zawodowe zamiast komitetów DMU, które w większości składają się z ′′starych gniewnych ′′.

Decyzje można przeczytać TUTAJ

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×