Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Dariusz Śledź mówi jak wygląda sytuacja występu Woffindena „Tai ma zamiar spróbować”

Dariusz Śledź
Fot. Tomasz Hołod

Autor: Jan Kamiński

Dariusz Śledź mówi jak wygląda sytuacja występu Woffindena „Tai ma zamiar spróbować”

To jak rozstrzygnie się finał Drużynowych Mistrzostw Polski, elektryzuje chyba cały żużlowy świat. Spartanie deklarują, że będą walczyć o pełną pulę. Dodatkowym impulsem może być możliwy powrót jednego z kontuzjowanych liderów wrocławian.

Sparta Wrocław pomimo 12-punktowej porażki w Lublinie pokazała, że stać ich na solidny występ i do samego końca nie podda się w walce o złoty medal. W czwartek odbyła się konferencja prasowa Wrocławskiego klubu, na której pojawił się Dariusz Śledź oraz Artiom Łaguta. Trener zespołu został zapytany o to jak zajmą się torem w związku z prognozami o opadach i jakie ma oczekiwania na finał, który ich czeka.

Czy tor będziemy przykrywać najprawdopodobniej tak, zabezpieczymy go przed opadami. Oczekiwania, no to jest finał, pamiętajmy, że to jest finał, więc jakie są oczekiwania? Jedziemy o pełną pulę, co się uda zrobić zobaczymy w niedzielę – powiedział.

Dowiedzieliśmy się również, że piątkowy trening przez niekorzystne prognozy odbył się w czwartek, lecz nie wpłynęło to na przygotowania do meczu i nie wyglądają one inaczej w stosunku do tego co jest zawsze. Szkoleniowiec wrocławian nie uniknął natomiast pytania o powrót kontuzjowanego Taia Woffindena, który został uwzględniony w awizowanym składzie do niedzielnego meczu.

O tym czy Tai wystąpi w tym spotkaniu, tak naprawdę dowiemy się w sobotę, Tai ma zamiar spróbować tutaj na torze, no i poznamy odpowiedź – zakomunikował Dariusz Śledź.

Wrocławscy kibice mają zatem powody, by nie oczekiwać meczu z opuszczonymi głowami, lecz z niecierpliwością oczekiwać rewanżu. Genialna forma Daniela Bewleya i Artioma Łaguty, nadzieja na lepszy występ juniorów na swoim domowym torze i realna wizja powrotu Woffindena mogą stanowić zapowiedź genialnego widowiska na Stadionie Olimpijskim.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×