Czy Lwy ulegną Stali? Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów

W piątek 21.08 o godzinie 20:30 zobaczymy zmagania drużyny z Wielkopolski oraz zawodników spod Jasnej Góry. Mecz w Gorzowie zakończył się na korzyść gospodarzy wynikiem 49-41, czy tym razem skończy się podobnie?

IMG 4095 1

Ostatni występ gorzowian dowiódł że sprowadzenie Nikolaia Klindta było fenomenalnym posunięciem. W zmaganiach ze Spartą Wrocław zdobył aż 11 punktów. Czy powtórzy swój wyczyn sprzed kilku dni?

U częstochowian wszystkie oczy zwrócone są na pewno na Jakuba Miśkowiaka oraz Jasona Doyla. Pierwszy z nich pojechał ostatnio świetny mecz we Wrocławiu i zdobył 9 punktów prawie spóźniając się na mecz. Natomiast Jason Doyle po ostatnich kilku nie do końca udanych meczach chyba wraca do formy. W ostatnim meczu ligi szwedzkiej zdobył aż 15 punktów w 5 startach, co na pewno bardzo go podbudowało i ucieszyło Marka Cieślaka.

Drużyny piątkowego meczu są bardzo wyrównane, ale ktoś musi być lepszy. Nasuwa się więc pytanie czy Stal upora się z Lwami czy może Lwy pokonają stalowców. Tego dowiemy się już w piątek.

fot. Natalia Gotter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *