Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej wystąpi w piątkowym meczu? Szkoleniowiec Unii zdradził termin podjęcia decyzji

Janusza Kołodzieja
Fot. Czarny Productions

Autor: Paweł Płóciniak

Janusz Kołodziej wystąpi w piątkowym meczu? Szkoleniowiec Unii zdradził termin podjęcia decyzji

Już w najbliższy piątek 12 kwietnia rozpoczniemy rozgrywki PGE Ekstraligi. W pierwszej kolejce Fogo Unia Leszno zmierzy się z Tauron Włókniarzem Częstochowa, jednak nadal nie wiadomo czy w spotkaniu wystąpi lider Byków Janusz Kołodziej.

Podczas pierwszego sparingowego spotkania Fogo Unii Leszno w tym roku, który się odbył na torze w Gorzowie, kontuzji mostka doznał Janusz Kołodziej. Od tego czasu lider Byków nie wystąpił w żadnych zawodach, a dopiero we wtorek 9 kwietnia pierwszy raz mogliśmy go zobaczyć na torze w czasie treningu na leszczyńskim owalu. Pomimo wyjazdu na tor nadal nie wiadomo czy 39-latek wystąpi na inaugurację sezonu.

– Muszę powiedzieć, że Janek przechodzi szczegółowe badania dzisiaj w Koninie i decyzje podejmiemy jutro czy Janek wystartuje w meczu ligowym. – powiedział Rafał Okoniewski na konferencji prasowej przed spotkaniem z Tauron Włókniarzem Częstochowa

Fogo Unia Leszno zainauguruje sezon domowym spotkaniem już w najbliższy piątek 12 kwietnia, a jej rywalem będzie Tauron Włókniarz Częstochowa. Bez Janusza Kołodzieja będzie bardzo ciężko Unii, by pokonać wyżej notowanego przeciwnika. Mecze na swoim torze będą bardzo ważne w walce w kwestii walki o utrzymanie, którą na papierze Byki mają toczyć z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz oraz NovyHotel Falubazem Zielona Góra.

Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions
367416680 682872063879298 2381346317775705535 n
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *