Żużel - Best Speedway Tv

Czy istniała szansa na zatrzymanie Bartosza Zmarzlika w Stali? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Czy istniała szansa

Czy istniała szansa na zatrzymanie Bartosza Zmarzlika w Stali?

Czy istniała szansa na zatrzymanie Bartosza Zmarzlika w Stali?

W naszym ostatnim magazynie gościliśmy prezesa Stali Gorzów – Waldemara Sadowskiego. Podczas omawiania zeszłorocznego okienka transferowego nie zabrakło pytań dotyczących trzykrotnego indywidualnego mistrza świata – Bartosza Zmarzlika.

Znamy termin pierwszego zgrupowania Reprezentacji Polski

Prezes Stali został zapytany o to, jakie kroki poczynił w celu zatrzymania w klubie Zmarzlika.

„Sytuacja, jaką zastałem, to sytuacja była zastana i zamknięta. A Bartek należy do ludzi takich, którzy jak sobie piątkę przybiją, to się z danego słowa nie wycofuje. (…) Najnormalniej w świecie usiedliśmy do stołu z całym teamem Bartka Zmarzlika i sobie szczerze porozmawialiśmy. Z tej rozmowy wynikało, że temat jest definitywnie zamknięty.”

Prezes Stali podjął próbę zatrzymania Zmarzlika u siebie, jednak spełzły one na niczym. Jak sam podkreślił w wywiadzie, bardzo mocno zależało mu na szybkim poinformowaniu mediów o odejściu Bartka. Dzięki temu łatwiej było skupić się na dalszej części sezonu.

Prezes zaznaczył również, że zawsze pozostaną dumni z Bartka oraz zawsze będą trzymać za niego kciuki, bez względu na to, jakie barwy ubierze.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×