Żużel - Best Speedway Tv

Znamy termin pierwszego zgrupowania Reprezentacji Polski | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
termin

Znamy termin pierwszego zgrupowania Reprezentacji Polski

Znamy termin pierwszego zgrupowania Reprezentacji Polski

Poznaliśmy termin zgrupowania Reprezentacji Polski w sezonie 2023. Jak poinformowała Federacja, nasi reprezentanci w dniach 31.01-07.02 odbędą zgrupowania na Malcie.

Reprezentacja Polski już w przyszłym tygodniu wyjedzie na pierwsze w tym roku zgrupowanie. Wybór padł na słoneczną Maltę, gdzie nasi reprezentanci będą przygotowywać się do intensywnego i długiego sezonu. Jak informuje Federacja zgrupowania potrwa od 31.01 do 07.02 i wezmą w nim udział wszyscy wybrani przez Rafała Dobruckiego zawodnicy.

Start Gniezno traci sponsora tytularnego!

Powołania do żużlowej reprezentacji Polski na sezon 2023 od Rafała Dobruckiego otrzymali: Patryk Dudek, Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Dominik Kubera, Jakub Miśkowiak, Kacper Woryna, Szymon Woźniak oraz Bartosz Zmarzlik. Z kolei o sukcesy w zawodach młodzieżowych w biało-czerwonych barwach powalczą: Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski, Krzysztof Lewandowski, Kacper Pludra, Wiktor Przyjemski, Damian Ratajczak.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×