Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Czterech zawodników zostaje w Rzeszowie na kolejny sezon! Po finale ogłosili to swoim kibicom

Rzeszowie
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Czterech zawodników zostaje w Rzeszowie na kolejny sezon! Po finale ogłosili to swoim kibicom

Stal Rzeszów w fantastycznym stylu awansowała do rozgrywek 1. Ligi Żużlowej. Rzeszowianie w finałowym meczu ze Startem Gniezno pojechali fantastycznie, pieczętując tym samym awans na zaplecze PGE Ekstraligi. Po dekoracji najlepszej drużyny 2. Ligi przyszedł czas na ważne ogłoszenia.

Wtedy to swoje pozostanie w Rzeszowie ogłosiło czterech zawodników. Pierwszym z nich był Peter Kildemand, który również w przyszłym sezonie będzie bronił barw „Żurawii”. Tak samo drugi ze Skandynawów, Jacob Thorssell. Swoje przejście do zespołu ze stolicy Podkarpacie potwierdził, Wiktor Rafalski. Junior podpisze ze Stalą 2-letni kontrakt. Do tego grona dołączył również Krystian Pieszczek, a o całej czwórce rzeszowska Stal poinformowała na swoim profilu na Facebooku.

Przyszłoroczny skład Texom Stali Rzeszów prezentuje się już coraz lepiej. Wiemy już, że oprócz wymienionej wcześniej czwórki w Rzeszowie będzie jeździł również Marcin Nowak. Brakuje więc jeszcze zawodnika na pozycję U24. Wiele mówiło się o Mateuszu Świdnickim z Wilków Krosno, kótrym nie tak dawno rzeszowianie się mocno interesowali. Na kolejne decyzje odnośnie składu „Żurawii” na przyszły sezon będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *