Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Cellfast Wilki Krosno w sezonie 2024 w Speedway 2. Ekstralidze z wielkim wsparciem Marty Półtorak i jej firmy Marma Polskie Folie

Cellfast Wilki Krosno
fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Redakcja

Cellfast Wilki Krosno w sezonie 2024 w Speedway 2. Ekstralidze z wielkim wsparciem Marty Półtorak i jej firmy Marma Polskie Folie

W kolejnym sezonie wspierającym drużynę żużlową Cellfast Wilki Krosno znajdziemy znowu renomowaną firmę – Marma Polskie Folie, kierowaną przez znaną postać na podkarpackim rynku, Martę Półtorak.

Okres między sezonami to czas intensywnej pracy, choć jej efekty nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. Zarząd i prezesi zaangażowani są w wzmocnienie klubu przed rozpoczęciem kolejnego sezonu żużlowego. W 2024 roku Cellfast Wilki Krosno przystąpią do rywalizacji w Speedway 2. Ekstralidze (poprzednio znanej jako 1. Liga Żużlowa), a towarzyszyć im będzie długoletni partner – firma Marma Polskie Folie.

Podkreślałam to już kilka razy, że podoba mi się jak działają Wilki i osiągają kolejne cele. Klub pracuje profesjonalnie. Wiem, że są plany dalszego rozwoju. Pobyt w najwyższej lidze, choć tylko roczny, na pewno zaowocuje na korzyść klubu w wielu obszarach. Byłam obecna na kilku meczach w minionym sezonie i muszę podkreślić, że wypełnione trybuny i kapitalna atmosfera na obiekcie naprawdę robiły wrażenie. Zresztą stadion po rozbudowie bardzo pozytywnie się zmienił.

-Teraz kierownictwo klubu postawiło na zespół, który jest bardzo młody, ale jednocześnie ze sporymi możliwościami. Współpracujemy dalej razem, tym bardziej w sezonie, który na zapleczu PGE Ekstraligi zapowiada się jako wyjątkowo ciekawy z racji wyrównanych sił poszczególnych ekip – powiedziała prezes firmy Marma Polskie Folie Marta Półtorak

W wyniku podpisanej umowy logotypy rzeszowskiej firmy znajdą się m.in. na kevlarach krośnieńskiej drużyny. – Okres zimowy to wyjątkowo wytężony czas pracy klubu. Bardzo się cieszę, że mamy dziś do przekazania informację o kontynuacji współpracy z firmą Marma Polskie Folie. Wsparcie pani prezes Marty Półtorak jest dla nas bardzo istotne. Budowanie długotrwałego zaufania naszych sponsorów oraz kibiców to jeden z celów naszego klubu, poza sportową rywalizacją.

-Z kolei Marma Polskie Folie to firma, która ma duże doświadczenie w realizacji swojej strategii marketingowej poprzez sport, stawia na sport i starannie dobiera sobie partnerów. Tym bardziej cieszę się, że przed nami już piąty rok współpracy. Nowe rozgrywki niosą ze sobą nowe wyzwania. Chcemy wspólnie z Marmą Polskie Folie dostarczyć jak najwięcej pozytywnych emocji i wrażeń fanom speedwaya – oznajmił prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

Wilki Krosno
Fot. Cellfast Wilki Krosno/Facebook
Żużel
Fot. Cellfast Wilki Krosno

MAGAZYN ŻUŻULOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *