Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Cellfast Wilki Krosno wybrane na najlepszą drużynę podkarpacia 2022 roku!

Cellfast Wilki Krosno

Autor: Kamil Tokarczyk

Cellfast Wilki Krosno wybrane na najlepszą drużynę podkarpacia 2022 roku!

Podczas 63. edycji plebiscytu Nowin, Cellfast Wilki Krosno zostały wybrane na najlepszą drużynę podkarpacia 2022 roku, pokonując inne bardzo mocne kluby które rywalizują na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Polsce. Chodzi oczywiście o piłkarską drużynę Stali Mielec czy siatkarską ekipę Asseco Resovii Rzeszów.

Prezes Włókniarza Częstochowa o zmianach kadrowych przed sezonem 2023

Na taki sukces wpływ miało wiele aspektów, lecz dobrze wiemy, że w ostatnim czasie oprócz historycznego awansu Cellfast Wilków do PGE Ekstraligi, udało im się również bić rekordy pod względem sprzedaży karnetów na kolejne sezony, a także osiągnąć ogromny wzrost wartości marki o ponad 12 mln zł.

– Bardzo cieszy nas, że tak mocno zaznaczyliśmy naszą obecność. Tytuł drużyny roku to duża sprawa, bo w pokonanym polu zostawiliśmy bardzo mocne kluby jak ekstraklasowa piłkarska Stal Mielec czy ekipę siatkarzy Asseco Resovii i siatkarek Developresu Rzeszów, które są czołowymi drużynami w najwyższej lidze – powiedział prezes Cellfast Wilków Krosno, na oficjalnej stronie klubu.

Oprócz sukcesu samej drużyny z Krosna, wyróżniony został również jej kapitan- Andrzej Lebiediew, który zajął 6. miejsce w kategorii sportowca roku Podkarpacia.

Łotysz nie mógł pojawić się osobiście na samej gali, lecz udało się odtworzyć nagranie na telebimie, w którym mógł powiedzieć kilka słów od siebie: -Dziękuję za wyróżnienie i zrobię wszystko, by za rok uplasować się jeszcze wyżej. Będzie to oznaczało, że nasz wynik w elicie będzie dobry, a tylko w taki celujemy – powiedział Andrzej Lebiediew.

MAGAZYN ŻUŻLOWY online – kliknij TUTAJ

fot. WIlki Krosno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *