Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Cellfast Wilki Krosno przygotowują się do sezonu w Arłamowie!

Cellfast Wilki Krosno

Autor: Kamil Tokarczyk

Cellfast Wilki Krosno przygotowują się do sezonu w Arłamowie!

Wilki Krosno podobnie jak rok temu do sezonu przygotowują się w Arłamowie podczas obozu przygotowawczo – integracyjnego, na którym pojawiła się cała krośnieńska kadra włącznie z Jasonem Doylem. Na samym zgrupowaniu pojawił się również cały sztab trenerski klubu: trenerzy-Ireneusz Kwieciński, Sebastian Ułamek oraz menadżer zespołu- Michał Finfa.

Michał Świącik o współpracy z Rafałem Lewickim i lwim temperamencie Kacpra Woryny

Cały obóz drużyny z Podkarpacia polega głównie na integracji zespołu poprzez zabawy jak gra w squasha, a także na poprawie fizyczności czy kondycji przed zbliżającym się sezonem PGE Ekstraligi. Cały pobyt podkarpackiej drużyny w Arłamowie ma potrwać sześć dni, a następnie zawodnicy udadzą się do Rzeszowa, gdzie przejdą kolejne już badania wydolnościowe.

Kolejne kroki w jak najlepszym przygotowaniu do sezonu przyjdą w marcu, kiedy to krośnianie wyjadą na tor w chorwackim Gorican. Pozwoli im to odbyć to kilka treningów na torze, a na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie zostaną ukończone pracę na stadionie przy Legionów, oraz jak będzie wyglądała sytuacja z samym torem po zakończonych modernizacjach. Cellfast Wilki zaplanowały również sparingi z drużynami 1. Ligowymi i tak zaczną 19 marca od potyczki w Bydgoszczy, a następnie kolejny wyjazd 25-26 marca do Łodzi. Ostatnim meczem „testowym” przed inauguracją PGE Ekstraligi będzie wyjazd do Rybnika, który planowany jest na 2 kwietnia. Do rewanżu z „Rekinami” dojdzie tuż przed pierwszym meczem krośnian ma własny torze, lecz dokładnej daty jeszcze nie znamy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY PGE EKSTRALIGA online – kliknij TUTAJ

fot głowna. Wilki Krosno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *