Żużel - Best Speedway Tv

Cellfast Wilki Krosno osłabione w Grudziądzu! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cellfast Wilki Krosno osłabione w Grudziądzu!

Wilków

Cellfast Wilki Krosno osłabione w Grudziądzu!

Bez Krzysztofa Kasprzak pojadą do Grudziądza Cellfast Wilki Krosno. Klub w niedzielny poranek przekazał na swoim profilu na Facebooku tę przykrą dla fanów informację. Jednocześnie potwierdzono jednak, że występ Vaclava Milika jest niezagrożony.

Krzysztof Sadurski i Andrzej Lebiediew – mogło być inaczej, ale Wilki się nie poddają!

Klub z Krosna poinformował o tym, że konsultacje lekarskie wykluczają start ich zawodnika w niedzielnym spotkaniu. Przypomnijmy, że Krzysztof Kasprzak w jedenastym wyścigu spotkania z Tauron Włókniarzem Częstochowa nie zmieścił się między Jakuba Miśkowiaka i Vaclava Milika. Następnie uderzył w tylne koło Czecha i uderzył plecami o drewnianą bandę. Doprowadził przy okazji do upadku swojego kolegi z pary.

obraz 2023 07 02 101026518
Screen: Cellfast Wilki Krosno/Facebook

Początkowo u popularnego “KK” podejrzewano uraz nogi, jednak badania wykluczyły jakiekolwiek złamania. Czas pokazał jednak, że uderzenie było dość mocne i doświadczony zawodnik nie jest w stanie rywalizować w niedzielne popołudnie. Tym samym Wilki muszą sobie radzić bez zawodnika, który w ostatnich latach miał okazję startować w barwach grudziądzkiego GKM-u i mógł być istotnym punktem drużyny na znanym sobie torze.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×