Opóźniona inauguracja w Krośnie. Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź (zapowiedź)

Opóźniona inauguracja w Krośnie. Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź (zapowiedź)

W najbliższą niedzielę 1.05. o 14:00 Cellfast Wilki Krosno podejmą Orła Łódź w ramach spotkania 4. kolejki eWinner 1 Ligi.

279197597 1110871196424100 7164267890004284666 n
fot. Cellfast Wilki Krosno

Dla krośnian, po tym jak odwołano ich ubiegłotygodniowe mecze z ROW-em i Falubazem, będzie to dopiero drugie spotkanie w tym sezonie a zarazem inauguracja rozgrywek przed własną publicznością. Co ciekawe jeżeli kolejne mecze Wilków odbędą się w planowanych terminach to 6 z 7 meczy pierwszej rundy objadą w maju. Łodzianie, którzy zanotowali dobry start rozgrywek w dwóch pierwszych meczach zdobyli komplet punktów wygrywając z ROW Rybnik oraz w Gnieźnie ze Startem. Do Krosna przyjadą podrażnieni dotkliwą porażką w trzeciej kolejce z Polonią Bydgoszcz na domowym torze.

Szkoleniowcy obydwu ekip postawili na swoje sprawdzone składy. W ekipie z Miasta Włókniarzy zobaczymy M. Nowaka, N. Kościucha, N. K. Iversena, L. Beckera, B. Kurtza, M. Dula i A. Grygolca, który wraca do swojego rodzinnego miasta.  Cellfast Wilki Krosno pojadą w identycznym zestawieniu jak w meczu w Gdańsku. O punkty powalczą T. Musielak, M. Szczepaniak, R. Karczmarz, V. Milik, A. Lebiediew, F. Karczewski, K. Sadurski, a pod ósemką zobaczymy zapewne M. Lewiszyna

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Przemysław Kosa Koszelnik

O Przemysław Kosa Koszelnik

Żużel i piłka nożna od dziecka. Wyjazdy, relacje, wywiady, emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.