Żużel - Best Speedway Tv

Skromny, pokorny, oraz pomocny to 3. cechy idealnie określające żużlowca Moje Bermudy Stali Gorzów - Szymona Woźniaka | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Skromny, pokorny, oraz pomocny to 3. cechy idealnie określające żużlowca Moje Bermudy Stali Gorzów – Szymona Woźniaka

Szymona Woźniaka

Skromny, pokorny, oraz pomocny to 3. cechy idealnie określające żużlowca Moje Bermudy Stali Gorzów – Szymona Woźniaka

W środowy wieczór na kanale Best Speedway Tv odbył się magazyn żużlowy, gościem programu był Szymon Woźniak. Skromny, pokorny, oraz pomocny to cechy idealnie określające żużlowca Moje Bermudy Stali Gorzów – Szymona Woźniaka.

276159192 5372501452760079 6899942443687205770 n

Paweł Jadach ekspert Best Speedway Tv włączył się w pomoc dla 14-letniego chłopca, który choruje ostrą białaczkę bifenotypową. Nasz ekspert zwrócił się o pomoc do ludzi sportu w tym żużlowców o jakieś gadżety, które zostaną przekazane na licytacje i zebrane środki trafią do chorego chłopca. Odpowiedź Szymona Woźniaka była błyskawiczna. Szymon Woźniak jest żużlowcem, z którego inni powinni brać przykład.

“Dziękuje za miłe słowa. Nie zrobiłem niczego szczególnego. Spakowałem przesyłkę, podpisałem gadżety i wysłałem. Takimi drobnymi gestami wszyscy możemy zebrać pieniądze i uratować mu życie. Sam jestem rodzicem i wyobrażam sobie, co czują rodzice tego chłopca. Ten świat nie powinien być tak skonstruowany, żeby status majątkowy decydował o tym, czy dziecko przeżyje” – oznajmił Woźniak.

W 6. rundzie PGE Ekstraligi gorzowska Stal wybrała się do Wrocławia. Do samego końca pod znakiem zapytania stał występ Szymona Woźniaka. Na całe szczęście wychowanek Polonii Bydgoszcz pojechał w zawodach i zdobył 9 punktów. Niestety gorzowski zespół przegrał 44:46. Jak po kontuzji czyje się bohater programu?

“Wiadomo, wynik mógł być lepszy, szkoda, że zabrakło nam tych dwóch punkcików. Myślę, że nie możemy mieć do siebie pretensji, zostawiliśmy serce na torze, gospodarze byli minimalnie lepsi. Jeżeli chodzi o moje zdrowie, to ciesze się, że po prostu, że ta moja rehabilitacja kilka dni przed meczem zaczęła mocno przyspieszać. I to wlało trochę optymizmu i nadziei w to, że mogę w tym Wrocławiu wystąpić. Udało się odjechać trening w piątek i udało się odjechać mecz w niedzielę. Teraz mamy klika dni przerwy.

Nie muszę jechać do Szwecji w tym tygodniu. W czwartek odjadę delikatny trening, weekend zrobię sobie wolny. We wtorek wystąpię w Szwecji, bo jednak ten mój proces leczenia jeszcze trwa. To nie jest tak, że zdążyłem się szybko wyleczyć i wrócić na ten mecz, jednak zdążyłem wrócić i absolutnie nie przeszkadzało mi to w jeździe. Jednak całkowity mój proces leczenia będzie trwał do 6 tygodni” — stwierdził zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów.

Reklamy
274861640 5372502606093297 6935153922883457450 n

Gorzowianie zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli PGE Ekstraligi, a Szymon Woźniak znajduje się na 8 miejscu w rankingu żużlowców najlepszej ligi świata.

“Na pewno mogło być trochę lepiej, ale czy możemy tu mówić o pechu? Raczej nie. Nie działo się nic takiego, czym moglibyśmy wytłumaczyć nasze przegrane. Przegrana w Lesznie wiadomo, jak to wszystko się skończyło. Ten mecz był bardzo zacięty i wszystko tam kręciło się w okolicach remisu, a skończyło się dwoma do tyłu, we Wrocławiu podobnie, ale nie stało się nic takiego, czego moglibyśmy żałować.

-Tam pecha nie było, po prostu przeciwnik okazał się minimalnie lepszy i to odzwierciedla wynik. Myślę, że możemy być zadowoleni z początku tego sezonu. Swoje zadanie wykonujemy dobrze. Każdy z nas miał tam swoje mniejsze, większe problemy, każdy z nas stara się nad tym pracować. Na tę chwilę jestem zadowolony, ósma średnia w lidze, fajnie jak uda mi się tak ten sezon zakończyć to będę zadowolony” – powiedział Szymon Woźniak.

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×