Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Były dyrektor handlowy Stali Gorzów w teamie Andersa Thomsena

Stal
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

Były dyrektor handlowy Stali Gorzów w teamie Andersa Thomsena

U Andersa Thomsena nie ma śladów po kontuzji odniesionej w zeszłym roku, podkreślał to zawodnik w naszym magazynie żużlowy na kanale youtube. Przypomnijmy, że Duńczyk podczas upadku w trakcie zeszłorocznych eliminacji do Grand Prix połamał nogę aż w 9 miejscach. Lekarze zespolili kości specjalnymi szpilkami i zakazali mu na złamanej kończynie stawać przez 8 tygodni.
Ależ praca wre na stadionie w Krośnie! Ciężkie prace w środku nocy [Wideo]

W teamie żużlowca zaszły zmiany przed zbliżającym się sezonem. Menadżerem Thomsena został Krzysztof Sudak – gorzowianin, który do grudnia 2019 roku pełnił obowiązki dyrektora handlowego Stali Gorzów. Do jego obowiązków w czasie, kiedy klubem kierował Ireneusz Maciej Zmora należało pozyskiwanie sponsorów. Teraz tym samym zajmuje się dla Thomsena. Efekty jego pracy są bardzo widoczne. Dzięki tej współpracy Duńczyk zbudował solidny budżet na nadchodzący sezon ligowy i rywalizacji Grand Prix.

Lokalnych sponsorów mieliśmy trzech, a dziś jest czternastu. Z kilkoma partnerami prowadzimy jeszcze rozmowy. Przez ten okres zimowej przerwy wszyscy w teamie mocno pracowaliśmy. Anders nad zdrowiem, mechanicy nad sprzętem, a ja nad sprawami organizacyjnymi – oznajmił Krzysztof Sudak w rozmowie z portalem sport.interia.pl 

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×