Żużel - Best Speedway Tv

Były dyrektor handlowy Stali Gorzów w teamie Andersa Thomsena | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Stali Gorzów

Były dyrektor handlowy Stali Gorzów w teamie Andersa Thomsena

Były dyrektor handlowy Stali Gorzów w teamie Andersa Thomsena

U Andersa Thomsena nie ma śladów po kontuzji odniesionej w zeszłym roku, podkreślał to zawodnik w naszym magazynie żużlowy na kanale youtube. Przypomnijmy, że Duńczyk podczas upadku w trakcie zeszłorocznych eliminacji do Grand Prix połamał nogę aż w 9 miejscach. Lekarze zespolili kości specjalnymi szpilkami i zakazali mu na złamanej kończynie stawać przez 8 tygodni.
Ależ praca wre na stadionie w Krośnie! Ciężkie prace w środku nocy [Wideo]

W teamie żużlowca zaszły zmiany przed zbliżającym się sezonem. Menadżerem Thomsena został Krzysztof Sudak – gorzowianin, który do grudnia 2019 roku pełnił obowiązki dyrektora handlowego Stali Gorzów. Do jego obowiązków w czasie, kiedy klubem kierował Ireneusz Maciej Zmora należało pozyskiwanie sponsorów. Teraz tym samym zajmuje się dla Thomsena. Efekty jego pracy są bardzo widoczne. Dzięki tej współpracy Duńczyk zbudował solidny budżet na nadchodzący sezon ligowy i rywalizacji Grand Prix.

Lokalnych sponsorów mieliśmy trzech, a dziś jest czternastu. Z kilkoma partnerami prowadzimy jeszcze rozmowy. Przez ten okres zimowej przerwy wszyscy w teamie mocno pracowaliśmy. Anders nad zdrowiem, mechanicy nad sprzętem, a ja nad sprawami organizacyjnymi – oznajmił Krzysztof Sudak w rozmowie z portalem sport.interia.pl 

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×