Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Bojkot kibiców ROW-u na piątkowym meczu z Wybrzeżem?

ROW-u Rybnik
Fot. Yno ROW/facebook

Autor: Paweł Płóciniak

Bojkot kibiców ROW-u na piątkowym meczu z Wybrzeżem?

Puste trybuny na piątkowym spotkaniu w Rybniku? To możliwe, ponieważ grupa kibiców Speedway Fans ROW Rybnik zachęca innych do bojkotu meczu i nieprzyjścia w piątek na stadion.

Aleksandr Łoktajew: „Nie stresowałem się piętnastym biegiem”

Klub z Rybnika na starcie sezonu nie wygląda najlepiej, aktualnie w swoim dorobku nie mają ani jednego punktu i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W najbliższy piątek odbędzie się zaległe spotkanie z Wybrzeżem Gdańsk, jednak grupa kibiców nie zamierza być obecna na meczu i zachęca do bojkotu. Powodem pomimo nie najlepszych wyników ma być sytuacja organizacyjna w klubie, przez którą wyniki zawodników są nie takie, jakie być powinny.

Według grupy fanów rybnickiego żużla winnym sytuacji jest oczywiście prezes Krzysztof Mrozek, zarzucają mu, że mami ich wizją wspaniałych juniorów od wielu lat oraz wielkich sponsorów, z którymi toczą się rozmowy. Kibice zwrócili się do władz miasta, jednak im też się oberwało. Grupa twierdzi, że nie robiąc nic zgadzają się na to co w klubie się dzieje.

W mediach społecznościowych grupy kibiców powstało wydarzenie w związku z bojkotem piątkowego spotkania z Wybrzeżem Gdańsk mające na celu nieprzyjście na stadion. Już ponad 200 osób zadeklarowało wzięcie udziału w wydarzeniu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *