Żużel - Best Speedway Tv

"Bogdanka" pozostaje sponsorem strategicznym Motoru Lublin na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Bogdanka

„Bogdanka” pozostaje sponsorem strategicznym Motoru Lublin na sezon 2023

„Bogdanka” pozostaje sponsorem strategicznym Motoru Lublin na sezon 2023

Lubelski Węgiel „Bogdanka” pozostanie sponsorem strategicznym Motoru Lublin w sezonie 2023. Informację tę przekazali włodarze klubu z Lublina oraz „Bogdanka” za pośrednictwem swoich social mediów. Nową umowę podpisano w siedzibie spółki.

Lubelski Węgiel „Bogdanka” od wielu lat wspiera żużlowy klub z Lublina. Nie inaczej będzie także w sezonie 2023, o czym poinformowały obie strony. Zarówno firma, jak i klub, z przedłużeniem współpracy wiążą duże nadzieje, czego nie ukrywali podczas spotkania w siedzibie spółki.

Bez takiej współpracy z podmiotami jak kopalnia Bogdanka nie byłoby możliwe uczestniczyć w rozgrywkach PGE Ekstraligi na tak wysokim poziomie. Wiadomo, że nasz sukces z tego sezonu będzie bacznie obserwowany przez kibiców. Będziemy robili wszystko, żeby obronić ten tytuł – powiedział Jakub Kępa, Prezes Zarządu Speedway Lublin S.A.

Piotr Protasiewicz: “Sport żużlowy to nie jest tylko motocykl”

Dla Bogdanki jako filaru gospodarczego regionu wspieranie społeczności lokalnych jest bardzo ważne. Chcemy się dzielić tym, co kreuje wartość z lokalnymi społecznościami, ze sportem, z kulturą. I właśnie to tą umową czynimy – powiedział p.o. prezesa zarządu Artur Wasilewski.

Natomiast zastępca prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju Kasjan Wyligała zwrócił uwagę na to, że „Bogdanka” od wielu lat wspiera lubelski żużel. Jak powiedział, na przedłużenie współpracy wpłynęło między innymi to, że działacze zauważyli wypełnione trybuny stadionu, fantastyczną atmosferę, zainteresowanie tą dyscypliną wśród pracowników spółki, a przede wszystkim potencjał drużyny.

Fot. Speedway Motor Lublin / Przemek Gąbka

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE BEST SPEEDWAY TV – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×