Żużel - Best Speedway Tv

Bliżej nowego stadionu dla Motoru Lublin. Wybrano projektanta! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bliżej nowego stadionu dla Motoru Lublin. Wybrano projektanta!

Bliżej nowego stadionu

Bliżej nowego stadionu dla Motoru Lublin. Wybrano projektanta!

Coraz więcej wskazuje na to, że kibice Motoru Lublin doczekają się nowego stadionu, na którym będą mogli obserwować swoich ulubieńców. Prezydent Lublin poinformował, że wybrano już projektanta nowego wielofunkcyjnego obiektu sportowo-rekreacyjnego.

Jak poinformował Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublina, wybrano już projektanta nowego wielofunkcyjnego obiektu sportowo-rekreacyjnego z funkcją stadionu żużlowego. Będzie to konsorcjum spółek Kavoo Invest z Poznania i Sybilski, Wesoły and Partners Constructions z siedzibą we Wrocławiu.

Zdaję sobie sprawę z wielkich oczekiwań kibiców żużla w Lublinie, którzy od powrotu do ligowej rywalizacji w 2017 roku, stoją murem za klubem. Trzeba pamiętać, że budowa takiego obiektu to skomplikowany proces, do którego przygotowujemy się wieloetapowo. Chcemy spełnić marzenia kibiców, jak i sprostać oczekiwaniom klubu oraz federacji i związków sportowych, które mogłyby w przyszłości korzystać z tego obiektu. Wymaga to jednak dużego nakładu pracy – napisał na swoimi profilu Facebook-owym prezydent miasta.

Reklamy

Projektant będzie miał teraz 18 miesięcy na opracowanie kompletnej dokumentacji, przybliżającej do powstania obiektu, na który czekają kibice Motoru od kilku lat.

Przypominali, że kilka dni temu informowaliśmy o tym, że wielomilionowe przedsięwzięcie wzbudza co raz więcej kontrowersji, a największą burzę w tejże kwestii rozpętują działacze partii Razem.

297023257 633954204766342 4778030226393054897 n
Wizualizacja nowego stadionu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×