Żużel - Best Speedway Tv

Bez życzeń urodzinowych dla Zmarzlika. Podwójne standardy Stali Gorzów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bez życzeń urodzinowych dla Zmarzlika. Podwójne standardy Stali Gorzów

Zmarzlika

Bez życzeń urodzinowych dla Zmarzlika. Podwójne standardy Stali Gorzów

Tak się złożyło, że dwaj polscy mistrzowie świata, a więc Tomasz Gollob i Bartosz Zmarzlik obchodzą urodziny niemal w tym samym czasie. Były już żużlowiec świętuje je bowiem 11 kwietnia, natomiast jego następca dzień później – 12 dnia kwietnia. Stal Gorzów, dla której startowali obaj wielcy mistrzowie, najpierw złożyła życzenia Tomaszowi Gollobowi, a dzień później “zapomniała” uczynić tego samego w przypadku Bartosza Zmarzlika.

Piątkowe mecze PGE Ekstraligi przełożone?!

We wtorek, 11 kwietnia Stal Gorzów zamieściła na swoim Facebooku specjalnie przygotowaną grafikę dla swojego byłego zawodnika z okazji 52. urodzin. W poście napisano, że urodziny świętuje “legenda speedwaya, jak również Stali Gorzów”. Dlaczego więc dzień później nie uczyniono tego samego w kierunku innej legendy speedwaya i bez wątpienia większej legendy Stali Gorzów, aniżeli Tomasz Gollob?

W dzień urodzin Bartosza Zmarzlika klub z Gorzowa nie zamieścił na swoich profilach społecznościowych żadnych życzeń. Bardzo prawdopodobne, że trener czy prezes wykonali osobiste telefony do 28-latka, jednak nie o to w tym wszystkim chodzi. Klub wysłał w świat jasny przekaz, że po odejściu Bartosza Zmarzlika do ligowego rywala nie zamierza wychwalać jego nazwiska publicznie, nawet w przypadku takiej okazji, jak obchodzone raz w roku urodziny. Zmarzlik przez dekadę był podporą i liderem Stali, więc jest to zachowanie co najmniej dziwne, a dla niektórych – po prostu słabe.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×