Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Bez życzeń urodzinowych dla Zmarzlika. Podwójne standardy Stali Gorzów

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Bez życzeń urodzinowych dla Zmarzlika. Podwójne standardy Stali Gorzów

Tak się złożyło, że dwaj polscy mistrzowie świata, a więc Tomasz Gollob i Bartosz Zmarzlik obchodzą urodziny niemal w tym samym czasie. Były już żużlowiec świętuje je bowiem 11 kwietnia, natomiast jego następca dzień później – 12 dnia kwietnia. Stal Gorzów, dla której startowali obaj wielcy mistrzowie, najpierw złożyła życzenia Tomaszowi Gollobowi, a dzień później „zapomniała” uczynić tego samego w przypadku Bartosza Zmarzlika.

Piątkowe mecze PGE Ekstraligi przełożone?!

We wtorek, 11 kwietnia Stal Gorzów zamieściła na swoim Facebooku specjalnie przygotowaną grafikę dla swojego byłego zawodnika z okazji 52. urodzin. W poście napisano, że urodziny świętuje „legenda speedwaya, jak również Stali Gorzów”. Dlaczego więc dzień później nie uczyniono tego samego w kierunku innej legendy speedwaya i bez wątpienia większej legendy Stali Gorzów, aniżeli Tomasz Gollob?

W dzień urodzin Bartosza Zmarzlika klub z Gorzowa nie zamieścił na swoich profilach społecznościowych żadnych życzeń. Bardzo prawdopodobne, że trener czy prezes wykonali osobiste telefony do 28-latka, jednak nie o to w tym wszystkim chodzi. Klub wysłał w świat jasny przekaz, że po odejściu Bartosza Zmarzlika do ligowego rywala nie zamierza wychwalać jego nazwiska publicznie, nawet w przypadku takiej okazji, jak obchodzone raz w roku urodziny. Zmarzlik przez dekadę był podporą i liderem Stali, więc jest to zachowanie co najmniej dziwne, a dla niektórych – po prostu słabe.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *