Żużel - Best Speedway Tv

Betard Sparta Wrocław sprzedała wszystkie bilety na mecz z beniaminkiem. Inne kluby mogą zazdrościć | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Betard Sparta Wrocław sprzedała wszystkie bilety na mecz z beniaminkiem. Inne kluby mogą zazdrościć

Sparta Wrocław

Betard Sparta Wrocław sprzedała wszystkie bilety na mecz z beniaminkiem. Inne kluby mogą zazdrościć

Do spotkania na Olimpijskim jeszcze parę dni, a klub z Dolnego śląska może pochwalić się pełnymi trybunami na mecz z Cellfast Wilki Krosno. Mimo tego, że “Wataha” to beniaminek PGE Ekstraligi to zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne.

Farsa w Krośnie. Dlaczego żużel na najwyższym poziomie nie jest poważny? [OPINIA]

Klub z Wrocławia mógł się pochwalić wyprzedaniem wszystkich miejsc siedzących na piątkowy mecz z Cellfast Wilkami Krosno już w sobotę, 20 maja. Trzeba przyznać, że to ogromny sukces marketingowy klubu. Wszak na Stadionie Olimpijskim może zasiąść ponad trzynaście i pół tysiąca widzów.

Dla porównania w Częstochowie klub sprzedał 8 tysięcy wejściówek na mecz z Wilkami i wówczas już mówiło się, że jest to dobry wynik. Betard Sparta Wrocław udowodniła, że da się szczelnie zapełnić stadion, także podczas potyczki z beniaminkiem, która zapewne będzie mocno jednostronna. Inne zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej mogą pomarzyć o takich wynikach frekwencji.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×