Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Beniaminek PGE Ekstraligi pojedzie na obóz, podano również plan sparingów.

Beniaminek

Beniaminek PGE Ekstraligi pojedzie na obóz, podano również plan sparingów.

Pierwszy wyjazdowy obóz w górach, oraz kilka spotkań sparingowych z zespołami z niższych szczeblów ligowych, tak ma wyglądać końcówka okresu przygotowawczego żużlowców Arged Malesy Ostrów. Zawodnicy beniaminka rozgrywek przed świętami większość czasu spędzają na siłowni dbając o dobrą formę fizyczną w przerwie od startów, dodatkowo młodzi zawodnicy zespołu nie schodzą z motocykli i całą zimę spędzają na torze motocrossowym dbając o bliski kontakt ze ściganiem.

„Między 9 a 16 stycznia żużlowcy beniaminka PGE Ekstraligi mają przebywać w Szklarskiej Porębie. W górach stawić ma się cały zespół. – Obóz będzie miał funkcję integracyjną, żeby zawodnicy lepiej się poznali, ale także przygotowawczą. W ciągu sześciu dni odbędziemy 18 jednostek treningowych. Poza tym mówią, że zmiana klimatu dobrze wpływa na przygotowania. W historii tego klubu jest to pierwszy obóz wyjazdowy, bo zazwyczaj spotykaliśmy się na tygodniowym zgrupowaniu zimą w Ostrowie – mówi trener Mariusz Staszewski.”

Na przełomie marca i kwietnia trener planuje objechać spotkania kontrolne przez oficjalnym startem sezonu oraz arcywaznym spokaniem inaugurującym PGE Ekstraligę w Ostrowie Wielkopolskim. 31 marca oraz 1 kwietnia zaplanowane są sparigi z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, Z Falubazem Zielona Góra, Orłem Łódź i Kolejarzem Opole klub jest na razie w kontakcie telefonicznym i terminy zostaną ustalone bliżej daty startu zgodnie z warunkami pogodowymi jakie umożliwią wyjazd na tor.

Źródło: tzostrovia.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×