Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Beniaminek PGE Ekstraligi pojedzie na obóz, podano również plan sparingów.

Beniaminek

Autor: Łukasz Kolski

Beniaminek PGE Ekstraligi pojedzie na obóz, podano również plan sparingów.

Pierwszy wyjazdowy obóz w górach, oraz kilka spotkań sparingowych z zespołami z niższych szczeblów ligowych, tak ma wyglądać końcówka okresu przygotowawczego żużlowców Arged Malesy Ostrów. Zawodnicy beniaminka rozgrywek przed świętami większość czasu spędzają na siłowni dbając o dobrą formę fizyczną w przerwie od startów, dodatkowo młodzi zawodnicy zespołu nie schodzą z motocykli i całą zimę spędzają na torze motocrossowym dbając o bliski kontakt ze ściganiem.

“Między 9 a 16 stycznia żużlowcy beniaminka PGE Ekstraligi mają przebywać w Szklarskiej Porębie. W górach stawić ma się cały zespół. – Obóz będzie miał funkcję integracyjną, żeby zawodnicy lepiej się poznali, ale także przygotowawczą. W ciągu sześciu dni odbędziemy 18 jednostek treningowych. Poza tym mówią, że zmiana klimatu dobrze wpływa na przygotowania. W historii tego klubu jest to pierwszy obóz wyjazdowy, bo zazwyczaj spotykaliśmy się na tygodniowym zgrupowaniu zimą w Ostrowie – mówi trener Mariusz Staszewski.”

Na przełomie marca i kwietnia trener planuje objechać spotkania kontrolne przez oficjalnym startem sezonu oraz arcywaznym spokaniem inaugurującym PGE Ekstraligę w Ostrowie Wielkopolskim. 31 marca oraz 1 kwietnia zaplanowane są sparigi z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, Z Falubazem Zielona Góra, Orłem Łódź i Kolejarzem Opole klub jest na razie w kontakcie telefonicznym i terminy zostaną ustalone bliżej daty startu zgodnie z warunkami pogodowymi jakie umożliwią wyjazd na tor.

Źródło: tzostrovia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×