Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

Belle Vue Aces odsłaniają karty na sezon 2023

Belle Vue Aces

Autor: Sebastian Krauz

Belle Vue Aces odsłaniają karty na sezon 2023

Włodarze Belle Vue Aces odsłonili kadry na sezon 2023. Klub podał nazwiska zawodników, którzy w przyszłym roku będą walczyli o obronienie tytułu Drużynowego Mistrza Wielkiej Brytanii.

Ekipa z Manchesteru w sezonie 2022 zdobyła swój trzynasty tytuł Drużynowego Mistrza Wielkiej Brytanii (po raz ostatni zdobyty w 1993 roku). Był to równocześnie 38 medal w całej historii klubu, co sprawiło, że klub umocnił się na czele klasyfikacji najbardziej utytułowanych klubów w Wielkiej Brytanii. W przyszłym roku klub również ma walczyć o tytuł.

Włodarze Belle Vue Aces postanowili pozostawić szkielet drużyny i w Manchesterze pozostali Tom Brennan, Brady Kurtz (kapitan „Asów” oraz Norick Blödorn. Nowymi twarzami w zespole są natomiast Jake Mulford, Daniel Bewley, Charles Wright oraz Jaimon Lidsey. Na temat transferów wypowiedział się Mark Lemon, czyli menadżer ekipy z Manchesteru.

Przemysław Liszka kończy przygodę z żużlem?! “Pewnie niejedną rzecz zrobiłbym dziś inaczej”

– Jestem wdzięczny i bardzo szczęśliwy, że ponownie udało nam się zakontraktować Brady’ego, Charlesa, Noricka i Toma. Z pewnością są oni ulubieńcami fanów i wykonali świetną robotę, zdobywając tytuł w tym roku i wszyscy bardzo chcą, abyśmy w przyszłym roku ten tytuł obronili. Żałujemy, że brakuje takich żużlowców jak Max Fricke, Jye Etheridge i Matej Zagar, ale dziękujemy im za ich zaangażowanie i służbę dla klubu w zakończeniu 29-letniej suszy między mistrzostwami – powiedział Mark Lemon w rozmowie z klubowymi mediami.

Kadra Belle Vue Aces na sezon 2023:
  1. Tom Brennan
  2. Brady Kurtz
  3. Norick Blödorn
  4. Jake Mulford
  5. Daniel Bewley
  6. Charles Wright
  7. Jaimon Lidsey

Niedługo włodarze klubu mają także poinformować o składzie Belle Vue Colts a także ceny biletów i karnetów na sezon 2023.

Fot. Taylor Lanning

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×