Żużel - Best Speedway Tv

Belle Vue Aces odsłaniają karty na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Belle Vue Aces

Belle Vue Aces odsłaniają karty na sezon 2023

Belle Vue Aces odsłaniają karty na sezon 2023

Włodarze Belle Vue Aces odsłonili kadry na sezon 2023. Klub podał nazwiska zawodników, którzy w przyszłym roku będą walczyli o obronienie tytułu Drużynowego Mistrza Wielkiej Brytanii.

Ekipa z Manchesteru w sezonie 2022 zdobyła swój trzynasty tytuł Drużynowego Mistrza Wielkiej Brytanii (po raz ostatni zdobyty w 1993 roku). Był to równocześnie 38 medal w całej historii klubu, co sprawiło, że klub umocnił się na czele klasyfikacji najbardziej utytułowanych klubów w Wielkiej Brytanii. W przyszłym roku klub również ma walczyć o tytuł.

Włodarze Belle Vue Aces postanowili pozostawić szkielet drużyny i w Manchesterze pozostali Tom Brennan, Brady Kurtz (kapitan „Asów” oraz Norick Blödorn. Nowymi twarzami w zespole są natomiast Jake Mulford, Daniel Bewley, Charles Wright oraz Jaimon Lidsey. Na temat transferów wypowiedział się Mark Lemon, czyli menadżer ekipy z Manchesteru.

Przemysław Liszka kończy przygodę z żużlem?! “Pewnie niejedną rzecz zrobiłbym dziś inaczej”

– Jestem wdzięczny i bardzo szczęśliwy, że ponownie udało nam się zakontraktować Brady’ego, Charlesa, Noricka i Toma. Z pewnością są oni ulubieńcami fanów i wykonali świetną robotę, zdobywając tytuł w tym roku i wszyscy bardzo chcą, abyśmy w przyszłym roku ten tytuł obronili. Żałujemy, że brakuje takich żużlowców jak Max Fricke, Jye Etheridge i Matej Zagar, ale dziękujemy im za ich zaangażowanie i służbę dla klubu w zakończeniu 29-letniej suszy między mistrzostwami – powiedział Mark Lemon w rozmowie z klubowymi mediami.

Kadra Belle Vue Aces na sezon 2023:
  1. Tom Brennan
  2. Brady Kurtz
  3. Norick Blödorn
  4. Jake Mulford
  5. Daniel Bewley
  6. Charles Wright
  7. Jaimon Lidsey

Niedługo włodarze klubu mają także poinformować o składzie Belle Vue Colts a także ceny biletów i karnetów na sezon 2023.

Fot. Taylor Lanning

Reklamy

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×