Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska/Ligi Zagraniczne

Belle Vue Aces myślą o tytule mistrzowskim. Pomóc ma w tym Australijczyk

Belle Vue Aces

Autor: Małgorzata Olejniczak

Belle Vue Aces myślą o tytule mistrzowskim. Pomóc ma w tym Australijczyk

Zespół Belle Vue Aces przedłużył umowę z Bradym Kurtzem. 25-latek dołączył tym samym do swego rodaka Maxa Fricke’a, Charlesa Wrighta i Toma Brennana. Z tym ostatnim, w 2022 roku, spotka się także w barwach Orła Łódź.

„Brady jest liderem i ma wiele do zaoferowania naszemu zespołowi. Jest jego kluczowym elementem i jestem zachwycony tym, jak ten zespół współpracuje. Wnosi coś więcej niż tylko swój potencjał zawodniczy. Jest szczególnie zmotywowany, aby w przyszłym roku powetować sobie swoją nieobecność w tegorocznym, przegranym finale, który opuścił z powodu kontuzji. Wciąż mamy trzy wolne miejsca w składzie, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to kibice nie będą rozczarowani postawą drużyny w sezonie 2022” – powiedział Mark Lemon, menedżer Asów.

„Przedłużenie umowy z Belle Vue Aces nie było dla mnie trudną decyzją i jestem zachwycony, że miałem taką możliwość. Dobrze spotkać ponownie Maxa, Charlesa i Toma. Dorastałem z Maxem i przez lata wspólnie jeździłem z Charlesem w kilku zespołach, więc wszyscy jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Zespół wygląda całkiem nieźle, do tej pory mamy czterech mocnych zawodników i myślę, że to będzie dla nas wspaniały sezon” dodał Brady Kurtz.

fot. fb/ BelleVueSpeedway

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×