Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska/Ligi Zagraniczne

Steven Worrall po siedmiu latach zmienia otoczenie

Steven Worrall

Autor: Małgorzata Olejniczak

Steven Worrall po siedmiu latach zmienia otoczenie

Zespół Wolverhampton Wolves poinformował, że do drużyny budowanej na sezon 2022 dołączy Steven Worall, który po siedmiu sezonach spędzonych w barwach Belle Vue Aces wraca na Monmore Green. Worrall ma zastąpić legendę Wilków Rory’ego Schleina.

Promotor Wolves Chris Van Straaten przyznał: „Wierzę, że Worrall to typ zawodnika, który idealnie pasuje do ekipy z Wolverhampton. To człowiek, który nigdy się nie poddaje i wierzę, że ten transfer będzie dobry zarówno dla Steve’a, jak i dla klubu„.

Sam zawodnik w mediach społecznościowych wyjaśnił motywy swojej decyzji:

-„Wraz z zakończeniem zmagań w roku 2021, usiadłem i zastanowiłem się nad tym sezonem, i tym jak jeździłem i osobiście czuję, że poczyniłem duże postępy. Spędziłem w Belle Vue Aces ostatnie 7 sezonów i to był prawdziwy zaszczyt reprezentować tak wspaniały klub. Z ekipą Asów dotarłem do trzech wielkich finałów, ale porażka w ostatnim, w 2021 roku naprawdę mnie zabolała. Bardzo chciałem go wygrać dla klubu i, co ważniejsze, dla kibiców. Porażka ta wpłynęła na moją decyzję.

Wydaje mi się, że przeprowadzka do Wolverhampton pomoże mi odnaleźć radość i satysfakcję z występów na torze, i będę mógł pokazać na co mnie jeszcze stać. Dobrze znam tor Monmore i uwielbiam się na nim ścigać. Chris Van Straaten i Pete Adams zebrali świetną drużynę, do której powinienem idealnie pasować, i która jest w stanie walczyć o tytuł w 2022. Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim ludziom związanym z Belle Vue Speedway za okazane wsparcie przez ostatnich 7 lat.” – napisał.

Wcześniej kontrakty z Wilkami podpisali Leon Flint, Drew Kemp, Ryan Douglas i Sam Masters.

fot. fb/StevenWorrallRacing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *