Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Boom na żużel we Wrocławiu. Będą komplety na Olimpijskim?

Wrocławiu

Autor: Bartosz Glapiak

Zapowiada się komplet publiczności na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu w trakcie meczu z Fogo Unią Leszno. Przypomnijmy, że spotkanie przełożono z piątku na niedzielę. Start do pierwszego wyścigu 16 kwietnia o godzinie 16:15.

Prezes beniaminka śmieje się w twarz ekspertom? „Mamy silniejszy zespół niż Fogo Unia Leszno”

Klub z Wrocławia w zaledwie pięć dni wyprzedał wszystkie wejściówki na mecz. Wiele wskazuje na to, że przełożenie starcia z piątku na niedzielę nic zmieni. Na inauguracyjnym spotkaniu Betard Sparty Wrocław w tym sezonie na trybunach ma pojawić się komplet kibiców.

W ubiegłej kampanii ligowej również na domowych meczach Sparty zapełniało się blisko 90 procent pojemności stadionu. Miniony rok nie był udany dla podopiecznych Dariusza Śledzia, zatem w tym sezonie można spodziewać się jeszcze więcej osób na obiekcie. Wrocławianie według wielu ekspertów oraz kibiców są murowanym faworytem do sięgnięcia po Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Sukcesem okazała się przedsezonowa sprzedaż karnetów, których kibice Sparty pozyskali w ilości ponad 6 tysięcy sztuk. Do puli biletów dostępnych na mecz z leszczyńskim Bykami trafiła podobna liczba wejściówek. Tych nie było już dostępnych 5 dni później. W Wielkanoc o godzinie 20:30 pozostało równo 167 wolnych miejsc. To dopiero inauguracja rozgrywek, a jeszcze większego zainteresowania można się spodziewać przy okazji meczu z Platinum Motorem Lublin i fazy play-off, w której wrocławianie powinni się bez problemu znaleźć.

Betard Sparta Wrocław na pewno zarobi ogromne pieniądze ze sprzedaży biletów. Na korzyść klubu działa obecny boom na żużel, jaki ma miejsce w mieście. Jak wiemy, rosnące zainteresowanie to też rosnące zyski.

fot. własne

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *