Żużel - Best Speedway Tv

Bartosz Smektała pozytywnie o nadchodzącym meczu oraz swojej kuchni meczowej! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Bartosz Smektała

Bartosz Smektała pozytywnie o nadchodzącym meczu oraz swojej kuchni meczowej!

bstv 1536x162 4 1024x108 1

Bartosz Smektała pozytywnie o nadchodzącym meczu oraz swojej kuchni meczowej!

Autor: Michał Kulpa Data: 28-05-2021

Już dzisiaj Eltrox Włókniarz Częstochowa podejmie ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz gdzie faworytem zdecydowanie są Częstochowskie Lwy dzięki czemu drugie zwycięstwo w tym sezonie na własnym stadionie wydaje się niemal przesądzone ale jak podkreśla Bartosz Smektała – Będzie na pewno ciężko. W PGE Ekstralidze nie ma słabych drużyn i historia pokazuje, że każdy może wygrać z każdym. Czasami zdarza się, że na przykład mecz domowy okazuje się dużo bardziej trudniejszy niż wyjazdowy. Nie można nikogo lekceważyć. Ja osobiście nigdy nie odpuszczam i walczę o każdy punkt. Będziemy dążyć do wygranej na własnym torze. Jutrzejsza wygrana była by drugą wygraną w tym sezonie na własnym torze.

Jeśli chodzi o same przygotowanie do meczu to Bartosz zdradził nam swoją kuchnie, którą przygotowuje na dzień meczowy – Unikam smażonych, tłustych potraw. Dzień wcześniej przed wyjazdami szykuje sobie posiłki na dzień następny. Szczególnie jest to ważne gdy trzeba podróżować kilkaset kilometrów do innego miasta. Dbam o to, by spożywać posiłki zdrowe i uważam, że jest to bardzo ważne.

A jak odnajdujesz się w Eltrox Włókniarz Częstochowa po odjechaniu już połowy rundy zasadniczej? – Jest dobrze. Wiadomo, że nie jest łatwo bo PGE Ekstraliga jest bardzo wymagająca i w niej nie ma słabych drużyn. Trzeba w każdym meczu dawać sto procent swoich możliwości.

Źródło: własne

fot. Emilia Hlengas

image

×