Żużel - Best Speedway Tv

Bartłomiej Kowalski oficjalnie w Opolu! Zygmunt Dziemba: "Już po tym przegranym finale powiedzieliśmy, że chcemy, aby Bartek został" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bartłomiej Kowalski oficjalnie w Opolu! Zygmunt Dziemba: “Już po tym przegranym finale powiedzieliśmy, że chcemy, aby Bartek został”

Bartłomiej Kowalski

Bartłomiej Kowalski oficjalnie w Opolu! Zygmunt Dziemba: “Już po tym przegranym finale powiedzieliśmy, że chcemy, aby Bartek został”

Już od dłuższego czasu mówiło się o potencjalnym dołączeniu Bartłomieja Kowalskiego do OK Bedmet Kolejarza Opole w roli “gościa”. Teraz klub pochwalił się tym w swoich mediach społecznościowych.

W zeszłym sezonie Kowalski ścigał się w barwach Włókniarza Częstochowa, gdzie nie odjechał jednak zbyt dużej ilości spotkań przez sporą rywalizację w drużynie. Z pomocą przyszło jednak 2-ligowe Opole, gdzie mógł regularnie startować jako “gość”. Po sezonie 19-latek zamienił Częstochowę na Wrocław, ale na trzecim poziomie rozgrywkowym nadal będzie startował jako zawodnik Kolejarza.

– O tym kontrakcie rozmawialiśmy od dłuższego czasu, ale powiem szczerze, że już po tym przegranym finale powiedzieliśmy, że chcemy, aby Bartek został, tak też się stało, podpisał kontrakt na “gościa” na sezon 2022 i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni – powiedział na łamach Best Speedway Tv Prezes Kolejarza Opole Zygmunt Dziemba.

Dla Opola jest to bardzo ważny ruch. Na pozycjach juniorskich klub ma trzech zagranicznych młodzieżowców i jednego wychowanka. Drużynę uzupełnia trzech “gości”, którzy mogą znacznie wzmocnić skład. Krawczyk i Poczta to świetni zawodnicy, ale dzięki pozyskaniu Kowalskiego klub będzie mógł być bardziej spokojny w przypadku problemów kadrowych w Ostrowie Wielkopolskim.

– Rozmowy nie trwały długo. Byliśmy dogadani już od jakiegoś czasu, ale formalnie chcieliśmy to dopiąć i dziś był na to optymalny moment – wyjaśnił Prezes Kolejarza Opole.

fot. własne

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×