Żużel - Best Speedway Tv

Bartłomiej Kowalski zadowolony ze zdobycia tytułu Mistrza Polski "Jestem mega szczęśliwy" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bartłomiej Kowalski zadowolony ze zdobycia tytułu Mistrza Polski “Jestem mega szczęśliwy”

Bartłomiej Kowalski

Bartłomiej Kowalski zadowolony ze zdobycia tytułu Mistrza Polski “Jestem mega szczęśliwy”

W środowy wieczór na stadionie przy alejach Zygmuntowskich w Lublinie odbył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Juniorów, który wygrał fenomenalny tego dnia Bartłomiej Kowalski. 21-latek ze Sparty Wrocław przez całe zawody prezentował bardzo wysoki poziom, w swoim czwartym starcie przyjechał jednak dopiero trzeci, ale potem przypieczętował swój tytuł mistrza Polski, wygrywając swój ostatni bieg.

W wywiadzie dla Canal+ zaraz po zwycięstwie w zawodach Bartłomiej Kowalski zapytany został o to, czy spodziewał się takiego układu turnieju. Młody zawodnik Sparty odpowiedział, że tak nie było, jednak przyjechał on do Lublina, aby wygrać te zawody i cieszy się on bardzo z tego, że udała mu się ta sztuka. Trochę posypało się u niego w jego czwartym biegu, kiedy przyjechał trzeci, jednak ten jego ostatni start wygrał i jest bardzo zadowolony.

Powiem, że się nie spodziewałem, ale jechałem tu z tą myślą, żeby to po prostu wygrać i cieszę się, że tak się stało. W moim 4 biegu trochę wszystko runęło, bo przyjechałem trzeci, ale cieszę się, że ten bieg wygrałem, wiedziałem, że muszę go wygrać i jestem mega szczęśliwy – powiedział w wywiadzie dla Canal+ Kowalski.

Dla lidera formacji młodzieżowej Betard Sparty Wrocław ten sezon jest ostatnim w roli juniora, co tym bardziej czyni to zwycięstwo cennym, gdyż była to ostatnia szansa dla niego, aby wywalczyć indywidualny tytuł. Kowalski potwierdził tym samym swoją dobrą dyspozycję i to, że zażegnał on już kryzys, jaki towarzyszył mu jeszcze niedawno.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×