Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Bańbor o startach ze Zmarzlikiem. Zaskoczył, mówiąc o jeździe parą z mistrzem

Bańbor
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Patrycja Kowalczuk

Best Speedway Tv

Bańbor o startach ze Zmarzlikiem. Zaskoczył, mówiąc o jeździe parą z mistrzem

Piątkowe spotkanie między Orlen Oil Motor Lublin a ebut.pl Stal Gorzów zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy. Jednak nie każdy zawodnik Motoru może zaliczyć to spotkanie do bardzo udanych. Jednym z takich żużlowców jest Bartosz Bańbor.

Bartosz Bańbor w piątkowym meczu odjechał trzy biegi, w których przywiózł tylko 3 punkty z bonusem. W biegu młodzieżowym przyjechał drugi, tuż za Wiktorem Przyjemskim. Szósty bieg zakończył jako trzeci, ale warto zaznaczyć, że przed nim metę przekroczyli Zmarzlik i Woźniak, a on za swoimi plecami przywiózł Fajfera. Niestety bieg 12 nie poszedł mu dobrze i zakończył go na ostatniej pozycji. j

-Średnio. Mogło być lepiej, ale to jest początek sezonu – tak swój występ po meczu komentował Bańbor. Jednak ogólnie był bardzo zadowolony z wyniku i z tego jak spisała się cała drużyna.

Rzeszowianin był pytany o to jak mu się jeździ w parze ze Mistrzem Świata. Zmarzlika raczej nie wymienia się wśród żużlowców, którzy jeżdżą parą lub pomagają swoim kolegom na torze. Tymczasem Bańbor przyznał, że lubi startować ze swoim kapitanem.

„Oglądaj PGE Ekstraligę w CANAL+ online od 39zł/mies. przez 3 miesiące!”

-Było widać, że [w 6 biegu] Bartosz stara się pomagać. Ja lubię z nim jechać, bo wiem, że on też patrzy. Bardzo fajnie się z nim jedzie i mam nadzieję, że jak najwięcej będziemy jechać dobrze.

W wywiadzie młody żużlowiec przyznał, że temperatura stanowiła delikatne wyzwanie, ponieważ silniki inaczej reagują na różną pogodę. Sam jak przyznał podczas jazdy nie czuł wszechpanującego chłodu, ale w boksie już musiał grzać ręce nad farelką.

337995551 1291395071414429 2086338266161240261 n
Fot. Michał Szmyd
16-letni
Fot. Kazimierz Kożuch
728x90 Zuzel2024 3x39 042024

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *