Żużel - Best Speedway Tv

Stal Gorzów przeprasza. Kibice podzieleni | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stal Gorzów przeprasza. Kibice podzieleni

Stal Gorzów

Stal Gorzów przeprasza. Kibice podzieleni

Przypomnijmy, że gorzowscy kibice przed meczem z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz wywiesili transparent wymierzony w prezesa Waldemara Sadowskiego. W wyniku tego zamieszania ochroniarze zainterweniowali i użyli gazu łzawiącego. Stal Gorzów teraz przeprasza kibiców za działania ochroniarzy.

1. kolejka ligi duńskiej za nami! Zengota, Pawlicki i Pedersen liderami swoich drużyn

“SadOFFski, szanuj kibica swego, bo nie będziesz miał żadnego” – tak brzmiał transparent wywieszony przez jeden z sektorów kibiców Stali Gorzów. Ochrona zareagowała i weszła na sektor, atakując niektórych kibiców gazem łzawiącym. Klub wydał oświadczenie na ten temat. Poniżej jego pełna treść:

Oświadczenie dotyczące interwencji służb porządkowych podczas meczu ebut.pl Stal Gorzów z ZOOLESZCZ GKM Grudziądz.

Jako organizator meczu ebut.pl Stal Gorzów z ZOOLESZCZ GKM Grudziądz pragniemy przeprosić wszystkich kibiców, którzy ucierpieli w wyniku interwencji służb porządkowych w trakcie tego spotkania. Ubolewamy, że poszkodowane zostały osoby postronne. Podkreślamy, że takie incydenty nie powinny mieć miejsca i będziemy pracować, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Informujemy jednakże, że zabezpieczając zawody profesjonalną firmą ochroniarską, nie mamy wpływu na przebieg przeprowadzanych przez nią interwencji. Zapewniamy, że Klub Stal Gorzów dołoży wszelkich starań, by wyjaśnić, czy użyte przez ochronę środki bezpośredniego przymusu były adekwatne do zaistniałej sytuacji.

Jednocześnie zwracamy się z gorącym apelem do członków Stowarzyszenia „Stalowcy” o jedność kibicowską. Zarząd Klubu pozostaje otwarty na współdziałanie. Zapraszamy ponownie przedstawicieli Stowarzyszenia na spotkanie celem omówienia współpracy w sezonie 2023. Pokażmy, że jesteśmy STALeRAZEM.

Reklamy

Zarząd Stal Gorzów Wielkopolski S.A.

Mimo stworzenia #STALeRAZEM kibice w komentarzach pod postem na Facebooku nadal wyrażają swoje niezadowolenie. Można napotkać wiele komentarzy z innym hashtagiem – #SadowskiOut.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×