Żużel - Best Speedway Tv

Artiom Łaguta doradzano mi - "do Torunia nie idź, bo jest inaczej" | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Artiom Łaguta doradzano mi – “do Torunia nie idź, bo jest inaczej”

Artiom Łaguta

Artiom Łaguta doradzano mi – “do Torunia nie idź, bo jest inaczej”

Na kanale Sportowym w HejtParku gościł Mistrz Świata na żużlu Artiom Łaguta. Odpowiadał on m. in. na pytania gości połączonych z magazynem telefonicznie i w jednym pytaniu padł temat Torunia.

Podczas transmisji HejtParku widz zadał pytanie odnośnie Torunia. Co jest takiego w Toruniu, że topowi zawodnicy przychodzą na rok do Torunia i odchodzą od niego. Czy atmosfera w klubie, czy też może prezes Termiński i jego ludzie tworzą zły klimat.

Prowadzący Paweł Kołodziejczyk poprawił pytanie odnośnie tego – “co się dzieje, że przychodzą zawodnicy z topu i po roku odchodzą jak Vaculik, Sajfudtinow.” Z kolei Edward Durda dodaje – czy w środowisku żużlowców jest coś takiego, że “do Torunia nie idź, bo jest inaczej” Na co Artiom odpowiedział z uśmiechem na twarzy – “…że coś takiego jest. Ale nie będę mówił o nazwiskach” Po czym prowadzący oznajmił – “Mimo wszystko zdecydował się dołączyć Emill jak i Patryk Dudek.” Gdzie, wtrącił mistrz Świata – “Pozmieniało się wszystko, i wszystko jest możliwe.”

Na pytanie, czy chodzi o organizacje, Artiom odpowiedział – “że tego nie mówili. Wszystko się pozmieniało nowa atmosfera i wszystko będzie na plus. Wzięli dobrych zawodników i będą walczyć o czwórkę i medal. “

244430186 10223799510990044 3498950727679793505 n

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×