Artiom Łaguta doradzano mi – „do Torunia nie idź, bo jest inaczej”

Artiom Łaguta doradzano mi – „do Torunia nie idź, bo jest inaczej”

Na kanale Sportowym w HejtParku gościł Mistrz Świata na żużlu Artiom Łaguta. Odpowiadał on m. in. na pytania gości połączonych z magazynem telefonicznie i w jednym pytaniu padł temat Torunia.

Podczas transmisji HejtParku widz zadał pytanie odnośnie Torunia. Co jest takiego w Toruniu, że topowi zawodnicy przychodzą na rok do Torunia i odchodzą od niego. Czy atmosfera w klubie, czy też może prezes Termiński i jego ludzie tworzą zły klimat.

Prowadzący Paweł Kołodziejczyk poprawił pytanie odnośnie tego – „co się dzieje, że przychodzą zawodnicy z topu i po roku odchodzą jak Vaculik, Sajfudtinow.” Z kolei Edward Durda dodaje – czy w środowisku żużlowców jest coś takiego, że „do Torunia nie idź, bo jest inaczej” Na co Artiom odpowiedział z uśmiechem na twarzy – „…że coś takiego jest. Ale nie będę mówił o nazwiskach” Po czym prowadzący oznajmił – „Mimo wszystko zdecydował się dołączyć Emill jak i Patryk Dudek.” Gdzie, wtrącił mistrz Świata – „Pozmieniało się wszystko, i wszystko jest możliwe.”

Na pytanie, czy chodzi o organizacje, Artiom odpowiedział – „że tego nie mówili. Wszystko się pozmieniało nowa atmosfera i wszystko będzie na plus. Wzięli dobrych zawodników i będą walczyć o czwórkę i medal. „

244430186 10223799510990044 3498950727679793505 n

fot. Paweł Wilczyński

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Mazurkiewicz Marcin

O Mazurkiewicz Marcin

Miłośnik spalonego metanolu, historii i wiadomości sportowych - pochłaniam informacje. Kiedyś coś biegałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.