Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Speedway 2. Ekstraliga

Arged Malesa Ostrów zagrozi faworytom eWinner 1.Ligi?

Arged Malesa Ostrów

Autor: Kamil Tokarczyk

Arged Malesa Ostrów zagrozi faworytom eWinner 1.Ligi?

Według Roberta Kościechy w tym sezonie podobnie jak rok temu, jako głównych kandydatów do awansu w eWinner 1.Lidze typuje się drużyny z Zielonej Góry oraz Bydgoszczy, ale według byłego zawodnika i trenera warto zwrócić uwagę również na zespół Arged Malesy Ostrów Wlkp. który po rocznym pobycie w PGE Ekstralidze zyskał sporo doświadczenia (w szczególności formacja juniorska), co powinno się przełożyć na wyniki w niższej lidze.

Sławomir Kryjom: „W naszym zespole wszystko toczy się zgodnie z planem”

– Co roku jest tak samo. Kluby budują składy, eksperci ustawiają tabelę, a niekoniecznie wygrywa ich faworyt. Podobnie może być teraz. Moim zdaniem poza Falubazem i Polonią trzeba uważać na Arged Malesę – mówi Robert Kościecha, na łamach portalu polskizuzel.pl

Właśnie formacja juniorska Arged Malesy Ostrów Wlkp. wydaję się być największym atutem spadkowicza PGE Ekstraligi, jak wspomina Robert Kościecha nie ma drugiej tak wyrównanej formacji juniorskiej w całej eWinner 1.Lidze, nawet Polonii Bydgoszcz brakuje drugiego mocnego ogniwa obok Wiktora Przyjemskiego.

-Zwróciłbym uwagę na Arged Malesę, której atut polega na tym, że ma bardzo wyrównany zestaw juniorów. Ich jest aż trzech. W Bydgoszczy wyróżnia się Wiktor, ale drugi młodzieżowiec od niego mocno odstaje-mówi Robert Kościecha.

JUŻ DZISIAJ MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ANTONIO LINDBECKA – kliknij TUTAJ

Reklamy

fot. Jakub Malec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×