Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Arged Malesa Ostrów ogłosiła pozostanie lidera

Arged Malesa Ostrów
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Arged Malesa Ostrów ogłosiła pozostanie lidera

W Ostrowie dojdzie przed sezonem 2024 do licznych zmian kadrowych. Wszystko wskazuje na to, iż z zespołem pożegna się kilku zawodników. Jedynym seniorem, który miał utrzymać swoje miejsce w zespole, był Tobiasz Musielak. Dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tej decyzji.

„Nasz kapitan zostaje z nami na sezon 2024. Tobiaszowi Musielakowi życzymy przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i cieszymy się, że Tofika nadal będziemy oglądać w naszych barwach” – przekazał ostrowski klub w najnowszym komunikacie w swoich mediach społecznościowych.

Tobiasz Musielak zakończył sezon nieszczęśliwie. Na skutek wypadku w Zielonej Górze zawodnik złamał kość piszczelową i najbliższe miesiące przeznaczy na długą rehabilitację. Będzie jednak gotowy do rywalizacji na pierwszoligowych torach w przyszłym roku. Ten sezon zakończył jako piętnasty najlepszy żużlowiec ligi, legitymując się średnią 1,944 punktu na bieg.

Oprócz Tofika Arged Malesa Ostrów ogłosiła już pozyskanie Frederika Jakobsena oraz zatrzymanie dwójki młodzieżowców: Jakuba Krawczyka i Sebastiana Szostaka. Skład mają uzupełnić Chris Holder, Gleb Czugunow oraz Wiktor Jasiński.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *