Żużel - Best Speedway Tv

Antonio Lindbaeck zmienia barwy klubowe | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Antonio Lindbaeck

Antonio Lindbaeck zmienia barwy klubowe

Antonio Lindbaeck zmienia barwy klubowe

Nowy Rok to dla wielu zawodników nowe rozdanie w barwach innej drużyny. Czasami bywa jednak tak, że dochodzi do nieoczekiwanych zmian przynależności klubowych co ma miejsce także i w tym przypadku przed startem tegorocznych rozgrywek Bauhaus-Ligan.
galeria 1 2


Antonio Lindbaeck nie dalej jak kilka dni temu poinformował o rozwiązaniu umowy ze swoim dotychczasowym klubem Masarna Avesta, jest to niestety pokłosie problemów finansowych drużyny, która w ostatnim sezonie zajęła ostatnie ósme miejsce. Doświadczony reprezentant Szwecji pochodzenia brazylijskiego w dniu dzisiejszym został ogłoszony przez klub Rospiggarna Hallstavik jej nowym zawodnikiem.

Adrian Gała: „Projekt jest ciekawy, ludzie są fajni, więc chcemy dać możliwie jak najwięcej od siebie”


Dla niesfornego zawodnika to nie jedyna zmiana barw drużyny przed nadchodzącym sezonem. Przypomnijmy, że również w polskiej lidze Antonio Lindbaeck zmienił swoją przynależność klubową przechodząc z Aforti Start Gniezno do PSŻ Poznań. Obie zmiany ze sportowego punktu widzenia dla samego zawodnika wydają się sensowne, teraz tak naprawdę wiele będzie zależało od niego samego czy będzie solidnym czy jednak nieprzewidywalnym punktem w obu ekipach.

galeria 2 2


Nie są do końca jasne losy dotychczasowej drużyny rutynowanego szwedzkiego żużlowca. Z perspektywy personalnej wydaje się, że był on ostatnim zawodnikiem Masarny Avesta prezentującym odpowiedni poziom sportowy. Po wcześniejszych masowych odejściach z drużyny Antonio Lindbaeck także postanowił poszukać nowej drogi w tegorocznych rozgrywkach Bauhaus Ligan.


Foto: Patrycja Sobiech


BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×