Żużel - Best Speedway Tv

Antonio Lindbaeck trafi na miesiąc do więzienia! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Antonio Lindbaeck

Antonio Lindbaeck trafi na miesiąc do więzienia!

Antonio Lindbaeck trafi na miesiąc do więzienia!

Antonio Lindbaeck to postać w światowym żużlu, która zostanie zapamiętana na długo przez kibiców nie tylko poprzez swoje wyczyny na torze żużlowym, ale także niestety za rzeczy niezwiązane z osiągnięciami sportowymi.

Szwed od dłuższego czasu jest znany z tego, że ma problemy z prawem przez jazdę samochodem pod wpływem alkoholu i nie jest to jego pierwszy taki wyskok, ponieważ podobne przypadki zdarzały mu się aż trzy, krotnie! Poprzednio takie sytuacje zdarzały mu się w latach 2007, 2015 oraz w lutym tego roku, kiedy to podczas rutynowej kontroli drogowej u Szweda wykryto ponad 1,8 promila alkoholu we krwi.

Miedziński powraca do żużla i podpisał kontrakt w Polonii Bydgoszcz!

Przez takie sytuacje Lindbaeck w poprzednim sezonie miał spore problemy nie tylko prawne, ale także jego ówczesne drużyny, a więc Masarna Avesta oraz Aforti Start Gniezno miały spore pretensje o tak lekko myślne zachowanie.

Jak podają szwedzkie media, we wtorek zapadła decyzja odnośnie kary dla Szweda, którą będzie aż miesiąc pozbawienia wolności. Na ten moment nie podano jeszcze dokładnej daty, ale nie powinno to wpłynąć na jego starty w sezonie 2023, w którym to będzie on reprezentował barwy SpecHouse PSŻ-u Poznań, a także na swojej ziemi kluby z Avesty oraz Hagfors.

fot. Patrycja Sobiech

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Antonio Lindbaeck trafi na miesiąc do więzienia!

Zostaw komentarz

×