Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Antonio Lindback wspomina współpracę z Tonym Rickardssonem

Antonio Lindback

Autor: Paweł Płóciniak

Oceń Wpis

Antonio Lindback wspomina współpracę z Tonym Rickardssonem

Gościem naszego ostatniego magazynu był Antonio Lindbaeck. 37-letni Szwed nowy nabytek drużyny z Poznania opowiedział o swoich aktualnych relacjach i dawnej współpracy z Tonym Rickardssonem.

Samopoczucie Thomsena 5 miesięcy po upadku

Antonio Lindbaeck to dwukrotny drużynowy mistrz Świata z 2004 i 2015 roku. W swoim dorobku posiada również srebrny medal mistrzostw Świata do lat 21. Stawał trzy razy na najwyższym stopniu podium w turnieju Grand Prix. W swojej karierze reprezentował wiele klubów m.in Sparta Wrocław, Włókniarz Częstochowa, ROW Rybnik, Start Gniezno, GKM Grudziądz czy Falubaz Zielona Góra. Aktualnie Szwed przygotowuje się do pierwszego sezonu w barwach PSŻ Poznań. W naszym magazynie Best Speedway TV opowiedział o współpracy z sezonu 2009 z Tonym Rickardsson oraz relacje jakie mają dotychczas.

Lindbaeck oznajmił, że nadal utrzymuje z nim kontakt, nie jest to współpraca na poziomie żużlowym, w parku maszyn, ale zawsze może pogadać, i mają bardzo dobre relacje. Szwed wspomniał o współpracy między nimi do której doszło dawno temu. 37-latek powiedział, że dużo się nauczył od sześciokrotnego mistrza Świata, wspomina tę współpracę bardzo dobrze, Tony pomagał mu szczególnie z ustawieniami motocykla na poszczególnych zawodach, także ocenia ją w samych superlatywach.

CAŁY MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ANTONIO LINDBAECKA – kliknij TUTAJ

fot. Sonia Kaps

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×