Żużel - Best Speedway Tv

Samopoczucie Thomsena 5 miesięcy po upadku | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Thomsena

Samopoczucie Thomsena 5 miesięcy po upadku

Samopoczucie Thomsena 5 miesięcy po upadku

20 sierpnia 2022 roku w szkockim mieście Glasgow odbyły się zawody Gran Prix Challenge. Na liście startowej znalazł się gość naszego magazynu – Anders Thomsen. Zwody w Szkocji nie okazały się udane dla Duńczyka.

Zielonogórzanie z nowym juniorem!

Początek rywalizacji w Glasgow zaczął się dobrze dla naszego gościa, który wygrał swój pierwszy bieg. Kolejny bieg przyniósł defekt, a następny Thomsen zakończył na drugim miejscu. Bieg 14 był ostatnim w jakim zawodnik gorzowskiej stali wziął udział. Na drugim wirażu pierwszego okrążenia Anders Thomsen zanotował upadek. Konsekwencją tego zdarzenia było złamanie nogi w aż dziewięciu miejscach.

Od tamtego zdarzenia minęło już ponad 5 miesięcy, postanowiliśmy dowiedzieć się jak obecnie czuje się Duńczyk.

„Czuję, że wracam do normalności . Ćwiczyłem praktycznie całą zimę, właściwie to zacząłem kilka tygodni po tym jak złamałem nogę, kiedy już mogłem wstawać. Czuję się całkiem nieźle. Jestem gotowy na sezon. Noga, jak powiedziałem, wraca do normalności.”

Jest to świetna informacja dla wszystkich kibiców Stali Gorzów. Miejmy nadzieję, że nadchodzący sezon będzie dużo lepszy dla Duńczyka.

fot. Paweł Wilczyński

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×