Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Antonio Lindback o swoich osiągnięciach i karierze „jestem zadowolony z tego co udało mi się osiągnąć”

Antonio Lindback
Fot. Michał Szmyd

Autor: Kamil Tokarczyk

Antonio Lindback o swoich osiągnięciach i karierze „jestem zadowolony z tego co udało mi się osiągnąć”

Antonio Lindback podczas rozmowy w Magazynie Best Speedway TV opowiedział o tym jak on sam postrzega własne osiągnięcia i zdobycze po które sięgał na przestrzeni całej swojej kariery.

Patryk Dudek ostrzega Falubaz. „W 2022 roku też byli faworytami, a to Wilki Krosno w końcowym rozrachunku awansowały do Ekstraligi.”

Jak dobrze wiemy kariera popularne „Tonino” była bardzo burzliwa i nie brakowało w niej mocno kontrowersyjnych sytuacji, a także wiele razy wydawało się że Szwed da sobie spokój z dalszą jazdą. Wiele razy powtarzał, że podczas długiego sezonu żużlowego brakuje mu czasu spędzonego z rodziną i nie wie czy powinien dalej uprawiać ten sport.

Jeśli jednak spojrzymy na same wyniki sportowe, to Antonio potrafił zdobywać wiele medali Mistrzostw Świata czy to drużynowo czy indywidualnie a także bardzo często stanowił o sile swojego zespołu w najlepszej lidze świata- PGE Ekstralidze.

-Wiele w tym sporcie osiągnąłem i jestem z tego faktu bardzo dumny, wiadomo, że zawsze chce się więcej, ale zdobyłem parę medali w drużynowym Pucharze Świata, w zawodach juniorskich, a także kilka dobrych zawodów w cyklu Grand Prix. W tym momencie nie myślę o powrocie do Grand Prix, ale kto wie, może najpierw SEC, a później powrót do cyklu Grand Prix.- powiedział Antonio Lindback.

W tym momencie Antonio Lindback próbę odbudowy będzie kontynuował na zapleczu PGE Ekstraligi, gdzie z Startu Gniezno przeniósł się do beniaminka eWinner 1.Ligi-PSŻ-tu Poznań.

fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *