Żużel - Best Speedway Tv

Antonio Lindback o roli lidera w PSŻ Poznań | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Antonio Lindback

Antonio Lindback o roli lidera w PSŻ Poznań

Antonio Lindback o roli w PSŻ Poznań

Gościem naszego magazynu Best Speedway TV był Antonio Lindback. Drużynowy mistrz świata z 2004 i 2015 roku opowiedział o swoich celach oraz o roli lidera pierwszoligowego beniaminka z Poznania.

Niedługo koniec problemów Falubazu?! Ściąga on wagony pieniędzy dla województwa z Falubazem na czele

Za Antonio Lindbackiem sezon w którym powrócił do polskiej ligi w barwach Startu Gniezno. Drużyna z Gniezna spadła z 1 ligi, a Szwed wystąpił w 12 spotkaniach zdobywając 110 punktów wraz z bonusami. Zajął on 27 miejsce w klasyfikacji legitymując się średnią 1,692. W magazynie Best Speedway TV Antonio Lindback opowiedział o celach oraz o roli lidera w swojej nowej drużynie.

Jak sam mówi rola lidera jest dla niego motywująca, on sam oczekuje takiej roli. Szwed stwierdził, że jego celem na najbliższy sezon jest średnia powyżej 2 punktów na bieg. Pomimo tego, że jest żużlowcem interesują go średnie biegowe i dla niego to ważne czy jest 2,0 czy 1,9. Lindback stwierdził, że włodarze PSŻ Poznań ściągnęli go do siebie właśnie w takiej roli, żeby był liderem.

fot. Patrycja Sobiech

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×