Żużel - Best Speedway Tv

Andrzej Lebiediew zrugał juniora w finale eWinner 1. Ligii Żużlowej! „Co ty w przyszłym roku w Ekstralidze będziesz robił?” | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Andrzej Lebiediew

Andrzej Lebiediew zrugał juniora w finale eWinner 1. Ligii Żużlowej! „Co ty w przyszłym roku w Ekstralidze będziesz robił?”

Andrzej Lebiediew zrugał juniora w finale eWinner 1. Ligii Żużlowej! „Co ty w przyszłym roku w Ekstralidze będziesz robił?”

Podczas ostatniego, rewanżowego finału eWinner 1.Ligi Żużlowej w Zielonej Górze. Zawodnik Cellfast Wilki Krosno, Andrzej Lebiediew zrugał swojego juniora, za jazdę po torze rywala. Jedną z rozmów zarejestrowała kamera z telewizji FalubazTV.

Drużyna z Krosna wygrała wielki finał i przypieczętowała awans dopiero w ostatnim biegu wielkiego finału. Spotkanie obfitowało w dużą ilość kontrowersji oraz ciężkich decyzji. Nie zabrakło nerwów w parku maszyn, gdzie zawodnik Wilków Krosno, Andrzej Lebiediew zrugał swojego juniora za jazdę na torze w Zielonej Górze. Mowa o Franciszku Karczewskim, który w pięciu startach zdobył tylko 1 pkt.

Subskrybuj MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Kamery FalubazTV zarejestrowały po 12. wyścigu rozmowę, która miała miejsce między Franciszkiem i Andrzejem. Łotysz miał spore pretensje, że junior w łatwy sposób traci pozycje na trasie z potencjalnie słabszymi zawodnikami. Ewidentnie wkurzony senior zarzucił również tekstem „Co ty w przyszłym roku w Ekstralidze będziesz robił?”, na co Karczewski jedynie wzruszył ramionami.

Poniżej moment rozmowy Lebiediewa z juniorem Franciszkiem Karczewskim:

FalubazTV

Reklamy

Transfery Żużlowe. Składy 2023

fot. Marta Astachow

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×