Żużel - Best Speedway Tv

Anders Thomsen wzmacnia swój team! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Anders Thomsen wzmacnia swój team!

Anders Thomsen

Anders Thomsen wzmacnia swój team!

Anders Thomsen 11 zawodnik minionego cyklu speedway Grand Prix. Najlepszy występ w cyklu zanotował w Togliatti. A teraz wzmacnia swój team o doświadczonego mechanika. Anders Thomsen jak i inni w cyklu ma marzenie aby zostać mistrzem świata i to, też przyznaje w rozmowie z Speedway Star.

– To jest zupełnie inna bajka. Grand Prix rządzi się swoimi prawami. Zawodnicy mają wieloletnie doświadczenie w walce o mistrzostwo świata i naprawdę trzeba ciężko pracować, aby im dorównać. Ja na pewno z sezonu 2021 wyciągnąłem wnioski i wiem, co należy zmienić, a co poprawić. Najważniejsze, że na młodych zawodników postawił nowy organizator cyklu. Będę miał szansę udowodnić, że czynię postępy i się do tego najlepszego grona nadaję – mówi zawodnik dla magazynu Speedway Star.

Duńczyk nigdy nie ukrywał, że jego celem jest zostanie w przyszłości mistrzem świata. Wcześniej, wraz z Nickim Pedersen był z nim Węgier Luigi Barath, który od sezonu 2022 będzie pomagał zawodnikowi Stali Gorzów.

– Barath to bardzo dobry fachowiec. Cieszę się że mogę liczyć na jego pomoc. Bardzo wiele pomógł Pedersenowi w walce o tytuł mistrza świata i mam nadzieję, że teraz pomoże mi. Znamy się od wielu lat, przygotowywał mi już silniki, a teraz współpracę zacieśniamy jeszcze bardziej – podsumowuje Thomse

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×