Przejdź do treści
Aktualności

Anders Thomsen wzmacnia swój team!

Anders Thomsen

Autor: Redakcja

Anders Thomsen wzmacnia swój team!

Anders Thomsen 11 zawodnik minionego cyklu speedway Grand Prix. Najlepszy występ w cyklu zanotował w Togliatti. A teraz wzmacnia swój team o doświadczonego mechanika. Anders Thomsen jak i inni w cyklu ma marzenie aby zostać mistrzem świata i to, też przyznaje w rozmowie z Speedway Star.

– To jest zupełnie inna bajka. Grand Prix rządzi się swoimi prawami. Zawodnicy mają wieloletnie doświadczenie w walce o mistrzostwo świata i naprawdę trzeba ciężko pracować, aby im dorównać. Ja na pewno z sezonu 2021 wyciągnąłem wnioski i wiem, co należy zmienić, a co poprawić. Najważniejsze, że na młodych zawodników postawił nowy organizator cyklu. Będę miał szansę udowodnić, że czynię postępy i się do tego najlepszego grona nadaję – mówi zawodnik dla magazynu Speedway Star.

Duńczyk nigdy nie ukrywał, że jego celem jest zostanie w przyszłości mistrzem świata. Wcześniej, wraz z Nickim Pedersen był z nim Węgier Luigi Barath, który od sezonu 2022 będzie pomagał zawodnikowi Stali Gorzów.

– Barath to bardzo dobry fachowiec. Cieszę się że mogę liczyć na jego pomoc. Bardzo wiele pomógł Pedersenowi w walce o tytuł mistrza świata i mam nadzieję, że teraz pomoże mi. Znamy się od wielu lat, przygotowywał mi już silniki, a teraz współpracę zacieśniamy jeszcze bardziej – podsumowuje Thomse

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *