Żużel - Best Speedway Tv

Anders Thomsen: Powrót na tor po zimowej przerwie to cudowne uczucie, czułem się bardzo komfortowo. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Anders Thomsen: Powrót na tor po zimowej przerwie to cudowne uczucie, czułem się bardzo komfortowo.

Thomsen

Anders Thomsen: Powrót na tor po zimowej przerwie to cudowne uczucie, czułem się bardzo komfortowo.

Do inauguracji sezonu PGE Ekstraligi pozostał niecały miesiąc. Niektórzy żużlowcy mają już za sobą pierwsze treningi.

Anders Thomsen na początku marca po raz pierwszy wyjechał na tor w węgierskim Debreczynie.

Trening w Debreczynie poszedł naprawdę dobrze. Tor był bardzo dobrze przygotowany, załoga była bardzo życzliwa i bardzo dbała o mnie. Spędziłem tam naprawdę świetne dwa dni, trenując do nadchodzącego sezonu Powrót na tor po zimowej przerwie to cudowne uczucie, czułem się bardzo komfortowo. Dokonałem kilku drobnych zmian w motocyklu, oczywiście ciężko powiedzieć, jak to wszystko wyjdzie w praktyce, ale na obecnie jestem spokojny i uważam, że wszystko idzie w dobrym kierunku – mówił w rozmowie z “Gazetą Lubuską” duński zawodnik.

14409604 814776595292018 397699201480880740 o
fot. Sandra Rejzner


Pod koniec lutego w Danii odbyła się gala Dansk Motorsport Award. W kategorii na najlepszego żużlowca zwyciężył Anders Thomsen. Jego rywalami byli Leon Mandsen, Mads Hansen oraz Mikkel Michelsen. Żużlowiec z kraju Hamleta sięgnął po wygraną również w roku 2020.

Zdobycie tytułu najlepszego żużlowca drugi rok z rzędu jest niesamowitym uczuciem. Ten tytuł to z pewnością dobry znak dla moich sponsorów, no i przede wszystkim dla mnie. Jest to dobra motywacja na kolejny sezon, coś jakby klepnięcie w ramię. Jestem naprawdę szczęśliwy z powodu tej nagrody — powiedział zawodnik Stali Gorzów.

fot. Stal Gorzów/Marek Grzyb

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×