Przejdź do treści
Aktualności/Liga Duńska/Ligi Zagraniczne

Anders Thomsen odpuścił spotkanie! Podejrzenie urazu obojczyka. Stal Gorzów z kłopotami

Anders Thomsen
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Redakcja

Anders Thomsen opuścił spotkanie w karetce! Podejrzenie urazu barku lub ręki. Stal Gorzów z kłopotami

Bardzo ważna informacja z ostatniej chwili, w jednym z meczów ligi duńskiej ucierpiał Anders Thomsen, który po jednym z biegów został odwieziony karetką do szpitala. Mateusz Puka podczas kolegium Żużlowego odpowiedział, że może to być złamana ręka, po czym redaktor Michał Mitrut odpowiedział, że nie wie. Karetka do Thomsena wyjechała w 5 biegu i stąd jego brak w jego kolejnych biegach. co może okazać się wielkim zmartwieniem Stali Gorzów w nadchodzącym spotkaniu we Wrocławiu.

Jest to wielki pech tego zawodnika jeżeli to wszystko się potwierdzi, bo był to czas, w którym jego forma robiła wrażenie i jest to kolejny sezon, gdzie łapie kontuzję. W biegu, w którym brał udział ucierpiał również Mikkel Andersen.. Podczas kolegium padło stwierdzenie, że być może to ten obojczyk co ucierpiał w zeszłym roku.

Podczas meczu ze Slangerup Speedway Klub, zawodnik ebut.pl Stali Gorzów miał pechowe starcie. Po dwóch wygranych, w trzecim biegu nie wyszedł dobrze spod taśmy, a następnie zderzył się z Mikkelem Andersenem. Thomsen natomiast opuścił tor z pomocą medyka, trzymając się za obojczyk i z wyraźnym bólem.

Kibice ebut.pl Stali Gorzów mogą być zaniepokojeni, ponieważ ewentualna strata Thomsena przed meczem we Wrocławiu byłaby dużym ciosem dla drużyny prowadzonej przez Stanisława Chomskiego. Jeśli Thomsen nie będzie mógł startować, drużyna może zastosować zastępstwo zawodnika, ale wszyscy mają nadzieję, że Anders wróci do zdrowia i zobaczymy go w niedzielnym meczu.

438929003 10228971536367446 9089844356006939921 n
Fot. Paweł WIlczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *