Żużel - Best Speedway Tv

Anders Thomsen o szansach Stali bez Zmarzlika | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Anders Thomsen

Anders Thomsen o szansach Stali bez Zmarzlika

Anders Thomsen o szansach Stali bez Zmarzlika

Kilka dni temu gościem naszego magazynu Best Speedway TV był Anders Thomsen. Jeden z liderów Gorzowskiej Stali opowiedział o szansach Gorzowskiej Stali po odejściu Bartosza Zmarzlika.

Nowy sponsor Włókniarza? „Muszę zdementować tę informację”

Reprezentant Danii jeździ w barwach Stali Gorzów od 2019 roku, ubiegły sezon był jego najlepszym w karierze. Osiągnął najwyższą średnią w ekstralidze w karierze 2,046 oraz zwyciężył w rundzie Grand Prix. W przyszłym sezonie na jego barkach będzie spoczywać większa odpowiedzialność, ponieważ klub opuścił Bartosz Zmarzlik. Jednak jak sam powiedział absencja Bartka Zmarzlika musi sprawić, że ta odpowiedzialność w zdobywaniu punktów rozłoży się na wszystkich zawodników.

Anders w szczególności wspomniał o juniorach, m.in Oskar Paluch, który nie jest jeszcze doświadczony, ale utalentowany. Razem z Mateuszem Bartkowiakiem muszą odciążyć seniorów i trochę ciężaru wziąć na swoje barki i zdobywać cenne punkty. Duńczyk wypowiedział się także o nowym zawodniku Stali, którym jest oczywiście Oskar Fajfer. Uczestnik Grand Prix zna go z jazdy w Wybrzeżu Gdańsk. Zaznaczył, że Oskar jest dobrym startowcem, dobrze wychodzi spod taśmy, a na torze w Gorzowie ma to nie bagatelne znaczenie.

Thomsen wypowiedział się o szansach Stali w nadchodzącym sezonie oraz o odejściu Zmarzlika. Duńczyk ma nadzieję, że jeszcze kiedyś wystartują razem w gorzowskich barwach.

Jesteśmy wstanie powalczyć o czołowe pozycje w ekstralidze, wcale to nie jest tak że jesteśmy wskazywani na pożarcie, oczywiście byłem smutny kiedy dowiedziałem się, że Bartosz Zmarzlik odchodzi ze Stali Gorzów, bo wiemy jak ważna jest to postać dla tego klubu, ale taki jest sport, takie jest życie. – zakończył Anders Thomsen

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×