Żużel - Best Speedway Tv

Anders Thomsen już przygotowuje się do sezonu 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Anders Thomsen

Anders Thomsen już przygotowuje się do sezonu 2023

Anders Thomsen już przygotowuje się do sezonu 2023

Sezon 2023 zbliża się wielkimi krokami. Zawodnicy powoli przygotowują się do niego kupując nowy sprzęt czy trenując indywidualnie lub z drużyną. Jednym z nich jest Anders Thomsen, który na swoich social mediach zamieścił krótki filmik, pokazujący jego przygotowania.

Za Thomsenem bardzo trudny i ciężki rok. Zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów mierzył się w jego trakcie z wieloma urazami i kontuzjami, które w kluczowej fazie sezonu wykluczyły go nawet ze ścigania. Najpierw zmagał się on z kontuzją barku, a później w meczu Soenderjylland Elite Speedway ze Slangerup Speedway uczestniczył w makabrycznym karambolu, który zakończył się dla niego złamaniem nogi w dziewięciu miejscach.

Tomasz Gapiński: “Zawsze treningi zaczynam od grudnia i jest to dla mnie początek przygotowań”

Od końcówki sierpnia zawodnik przechodzi jednak intensywną rehabilitacje, która przynosi widoczne efekty. Wczoraj na swoich social mediach zawodnik zamienił film, w którym widać jak biega na bieżni i przygotowuje się do sezonu 2023. Wszystko wskazuje zatem na to, że rehabilitacja przebiega na tyle sprawnie, że zawodnik powoli może zacząć myśleć o powrocie na tor.

Thomsen
Fot. Anders Thomsen / Facebook

Fot. Własne

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×