Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Adrian Miedziński z kontraktem warszawskim. Ostatnia szansa na pokazanie się

Adrian Miedziński
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Adrian Miedziński z kontraktem warszawskim. Ostatnia szansa na pokazanie się

Adrian Miedziński w minionym sezonie PGE Ekstraligi doszedł do zdziesiątkowanej kontuzjami Fogo Unii Leszno. W najlepszej lidze żużlowej świata nie zaprezentował się jednak najlepiej, a w 13 wyścigach nie nawiązał zbytnio walki z rywalami. Mimo to doświadczony żużlowiec otrzymał szansę na przedłużenie kariery.

W piątek w swoich mediach społecznościowych Polonia Bydgoszcz ogłosiła, że wychowanek toruńskiego Apatora związał się z nimi tzw. kontraktem warszawskim. Nie zawiera on żadnej gwarancji finansowej ani co do startów, ale w przypadku Adriana Miedzińskiego jest to swego rodzaju danie szansy na poprawę i odbudowę

Przypomnijmy, że popularny Miedziak w sierpniu 2022 r. doznał bardzo ciężkiego urazu i przez jakiś czas znajdował się w śpiączce. Później zaczął wracać w szybkim tempie do zdrowia, a do sportu powrócił właśnie w barwach Unii. Przyszły sezon będzie prawdopodobnie ostatnią szansą na pokazanie się, jeśli nie uda się to doświadczonemu zawodnikowi, to niewykluczone, że zakończy swoją karierę żużlowca.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×