Żużel - Best Speedway Tv

Adrian Gała przechodzi do SpecHouse PSŻ Poznań! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Adrian Gała

Adrian Gała przechodzi do SpecHouse PSŻ Poznań!

Adrian Gała przechodzi do SpecHouse PSŻ Poznań!

Po zakończeniu tegorocznego sezonu eWinner 1 ligi czarne chmury zawisły nad zespołem Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Pomimo zawartych wcześniej porozumień z kilkoma zawodnikami, obie strony nie do końca wywiązały się z tych ustaleń, czego pokłosiem jest m.in. ten transfer.
galeria 1

Jednym z tych zawodników jest Adrian Gała, który pomimo wcześniej ogłoszonego porozumienia oraz chęci pozostania w gdańskim zespole, postanowił jednak zmienić barwy klubowe i przejść do zespołu beniaminka eWinner 1 ligi SpecHouse PSŻ Poznań. W poprzednim sezonie wychowanek Startu Gniezno w barwach nadbałtyckiego klubu osiągnął średnią biegową 1,712 co wystarczyło do zajęcia dwudziestego szóstego miejsca w indywidualnej końcowej klasyfikacji.


Niestety ostatni sezon, podobnie jak i jeszcze poprzedni był dla zawodnika dość pechowy ze względu na odniesione kontuzje. W nowym zespole Adrian Gała będzie musiał stanąć przed dość sporym wyzwaniem walki z poznańską drużynę o utrzymanie. Włodarze klubu z ul. Warmińskiej wiele sobie obiecują po postawie tego zawodnika i liczą, że tym razem pech odniesionych urazów nie zdominuje jego kolejnego sezonu.

galeria 2

Wydaje się, że przejście tego zawodnika do ekipy poznańskich Skorpionów, może wyjść obu stronom na dobre. Adrian Gała bez wątpienia chciałby odjechać pełny dobry sezon bez żadnych urazów a drużynie SpecHouse PSŻ Poznań taki odbudowany zawodnik jest w tym momencie najbardziej potrzebny. Przyszłoroczna forma żużlowca może więc okazać się dość kluczowa, jeśli chodzi o losy poznańskiej drużyny w rozgrywkach eWinner 1 ligi.

Foto: Sonia Kaps


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×