Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Adrian Cyfer już oficjalnie w nowym klubie. Przywitał się z kibicami

Adrian Cyfer
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Jakub Bielak

Adrian Cyfer już oficjalnie w nowym klubie. Przywitał się z kibicami

Jeszcze przed rozpoczęciem listopadowego okienka transferowego Unia Tarnów poinformowała o porozumieniu z kilkoma zawodnikami. Wczoraj potwierdzony został kontrakt z zagranicznym liderem, Timo Lahtim. Dziś to samo stało się w przypadku lidera polskiej formacji seniorskiej, którym będzie Adrian Cyfer.

Klub z Małopolski zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym poinformował, że już oficjalnie kontrakt z klubem podpisał wychowanek gorzowskiej Stali. 28-latek od razu przemówił do kibiców, jednocześnie się z nimi witając.

Bardzo się cieszę, że w przyszłym roku będę bronił barw Unii Tarnów i nie mogę się już doczekać startu sezonu, także już po mału odliczam, żeby ta zima szybko minęła. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia na stadionie. My będziemy się starali o jak najlepszy wynik, o każdy cenny punkt i o postawione sobie cele na przyszły rok.

Unia będzie faworytem drugoligowych rozgrywek w sezonie 2024. Nadrzędnym celem dla tak zbudowanej drużyny powinien być awans na zaplecze PGE Ekstraligi. Z pewnością taki cel indywidualny ma również Adrian Cyfer, który jest pierwszoplanową postacią na najniższym szczeblu rozgrywkowym i chciałby wejść stopień wyżej.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×